top of page

КРАСА ВРЯТУЄ: LEO BEAUTY CLUB ВІДТЕПЕР В УКРАЇНІ ТА ПОЛЬЩІ


Бренд VIKA ADAMSKAYA випустив патріотичну капсулу BORN IN UKRAINE

Пастельні відтінки оксамитових диванів та послуги б'юті-догляду, які об’єднують одразу декілька зон. “Простір краси” — саме так називають себе мережа салонів преміум-класу

LEO BEAUTY CLUB.


Сьогодні LEO BEAUTY CLUB має два салони у Києві, які працюють попри війну. Природня краса, комфорт бути доглянутою, зберегти молодість та стрункість — цього не відняти в українок!

Ідея салонів LEO BEAUTY CLUB не лише в якості послуг, інноваційних процедур та професіоналів найвищого рівня в Україні. Краса — як звабливий смаколик, як свято для гостей. Гості кайфують від процесу, отримують wow-ефект та тонну компліментів.


Бренд VIKA ADAMSKAYA випустив патріотичну капсулу BORN IN UKRAINE

Салони LEO BEAUTY CLUB працюють у воєнний час, щоб кожна жінка отримала якісний б’юті-догляд

У квітні LEO BEAUTY CLUB отримав статус міжнародного салону краси та відчинив свої двері у Варшаві. Українки, що перебувають у Польщі зможуть відвідати знайомий стильний простір та високий стандарт якості косметичних процедур. А польські жінки та гості столиці — приєднатися до закоханих у LEO BEAUTY CLUB.


Один простір — одразу декілька б’юті-зон

Кропіткий підбір комфортних послуг сформував одразу декілька б’юті зон. Естетична та апаратна косметологія для підтримки молодості шкіри та коригуючі процедури. LEO BEAUTY CLUB обирає новітню апаратуру та індивідуально формує програму догляду для кожного окремого клієнта.


Зал стилістів-колористів високого рівня працюють лише з провідними брендами, що підтримують красу та здоров’я волосся. Отримати саме той відтінок, створити шляхетну гру відтінків та провести трендові методи фарбування — все це саме в LEO BEAUTY CLUB, адже професіоналізм майстрів є найціннішим надбанням б’юті-простору.


Face Bar надає послуги мейк-апу, перманентного макіяжу, оформлення брів, ботоксу вій та повний спектр нігтьового сервісу. Фахівці працюють лише з продуктами високої якості та навчаються у європейських та американських колег. Ажде все змінюється в житті, коли жінка знаходить саме свого майстра!

Додаткові та приємні послуги

В LEO BEAUTY CLUB є опція з сервісом 4-6-8 рук, щоб максимально ефективно використати час у салоні. Крім того діє хелсі бар — можна насолодитися здоровими напоями та смаколиками — або замовити доставку повноцінного обіду від ресторана-партнера.


Клієнтки довіряють LEO BEAUTY CLUB вже багато років і це найцінніший актив, що підтримав бренд у складний пандемійний час.


Саме тоді з’явився проект Leo Education. Це всеукраїнський освітній проєкт для майстрів б’юті сфери, адміністраторів та керівників. Він став свіжим подихом в складному минулому році і сьогодні також є актуальним. В турбулентні часи Україна має бути згуртованою як ніколи!


І краса!.. Коли все летить шкереберть, звичний спосіб життя, улюблені процедури та захоплені погляди — це те, що допомагає жінці спіймати рівновагу.


Мережа салонів LEO BEAUTY CLUB працюють за графіком:


м. Київ, вул.Липківського, 16Б

+380(99)444 38 45

+380(97)195 90 06 ⠀


м. Київ, вул.Антоновича, 74

+380(99)293 47 77


м. Варшава, Ogrodowa 58

+48 575 010 155


Фото: Andrey Avdeenko photographer

Comments


РЕДАКЦИЯ

РЕКЛАМА

КОНТАКТЫ

© FPOST MAGAZINE 2015. Все права защищены.

FPOST в социальных сетях: 

  • Grey Facebook Icon
  • Grey YouTube Icon
  • Grey Pinterest Icon
  • Grey Instagram Icon

 *FPOST-ONLINE работает в тестовом режиме, приносим свои извинения за возможные технические заминки.

FPOST LOGO
bottom of page