top of page

5 речей, які треба знати про показ Dior Pre-Fall 2023 в МумбаїСправжня насолода для шанувальників Dior та вишуканої ручної роботи — паризький дім влаштував шоу у Мумбаї, присвячене майстерності Індії у ювелірній справі, текстилю та вишивці. Ось 5 цікавих фактів, які ви маєте знати:


  1. Весь час існування марки креативні директори Dior надихалися цією країною, а творчі та ділові відносини між Індією та Dior сягають аж до часів заснування модного дому.

  2. Колекція шанує співпрацю Dior з Chanakya School of Craft, некомерційною організацією, де понад 700 жінок працюють над створенням вишуканого декору. За час своєї творчої співпраці Dior з Chanakya School of Craft створили вражаючі моделі готового одягу та текстилю для кількох недавніх показів від-кутюр.

  3. Подіум на шоу був застелений килимами з яскравих чорнобривців і мав власну мініатюрну арку, прикрашену вишуваними тканинами. Це данина поваги Торану, декоративній традиції підвішувати вітальні настінні килими біля входу в будинки індійців.

  4. У першому ряду на показі Dior сиділо безліч знаменитостей з усього світу — Сонам Капур, Наомі Акі, Джессі Баклі, Кара Делевінь, Чаритра Чандран, Мейсі Вільямс, Летиція Каста та ін.

  5. Мумбаї має довгу історію, пов'язану з виготовленням ювелірних прикрас та торгівлею діамантами. Але на подіумі в індійському місті Чіурі на шоу переважали нитки перлів, які можна носити як чокери з повсякденною білою майкою або шовковою сорочкою.Comments


РЕДАКЦИЯ

РЕКЛАМА

КОНТАКТЫ

© FPOST MAGAZINE 2015. Все права защищены.

FPOST в социальных сетях: 

  • Grey Facebook Icon
  • Grey YouTube Icon
  • Grey Pinterest Icon
  • Grey Instagram Icon

 *FPOST-ONLINE работает в тестовом режиме, приносим свои извинения за возможные технические заминки.

FPOST LOGO
bottom of page