top of page

5 сироваток для густих брівБ’юті-коди сезону рекомендують тонкі та вищипані брови. Тенденція, яка вимагає особливої ​​уваги до вашої лінії брів! Вона має бути чистою, чіткою і, головне, дуже густою. Ось ваші 5 союзників для прискорення росту брів:


1. Anastasia Beverly Hills Brow Genius Serum - експерт з макіяжу брів представляє абсолютно нову сироватку на основі 6 інгредієнтів (рицинова олія, пептид, червоний женьшень тощо)

2. Сироватка для брів Natucain — британський екобренд (100% складу природного походження). Результат очікується через 1,5 місяці.

3. Сироватка для зміцнення брів і вій від Augustinus Bader інноваційну сироватку для вій і брів, наповнену комплексом TFC8®, який уже перевірено на шкірі найвідоміших облич планети.

4. Сироватка для вій і брів від Typology Секрет у його натуральній (і веганській!) зміцнюючій формулі на основі пептидів гороху та касторової олії.

5. Kush Growhouse від Milk Makeup він заснований на природному альянсі пептидів, алео, B5 і кіноа, для першого видимого ефекту ущільнення через чотири тижні та повного результату через 12 тижнів застосування.
Наберіться терпіння та використовуйте регулярно!
Comments


РЕДАКЦИЯ

РЕКЛАМА

КОНТАКТЫ

© FPOST MAGAZINE 2015. Все права защищены.

FPOST в социальных сетях: 

  • Grey Facebook Icon
  • Grey YouTube Icon
  • Grey Pinterest Icon
  • Grey Instagram Icon

 *FPOST-ONLINE работает в тестовом режиме, приносим свои извинения за возможные технические заминки.

FPOST LOGO
bottom of page