top of page

Адаптивний гардероб: як український бренд Heart Rate підкорював Париж

Дуже символічне ім’я нагадує, що серцебиття — основа життя. Heart Rate — один з тих українських брендів, що мужньо продовжують свій модний шлях в умовах повномасштабного вторгнення. А ще він значно розширив географію, представивши колекцію FW 2023-24 в Парижі.Починаючи свій шлях зі спортивного стріт стайлу, Heart Rate пройшов певну трансформацію свого бачення. Сьогодні це бренд, що пропонує повноцінний гардероб для реального життя. Жінка Heart Rate прагне гнучкості в своєму стилі, адже її життя сповнене динаміки, світських заходів різного рівня та бізнес-зустрічей. Саме тому Heart Rate створив інтелектуальний гардероб, у який варто інвестувати.


Колекція FW 2023-24 натхненна саме такою жінкою, що сьогодні п’є латте на презентації стартапу в Каліфорнії, а завтра посміхається фотографу з ложі королеви Анни на скачках в Аскоті. Її прагнення до свободи, кидає беззаперечний виклик стереотипам. Heart Rate створює одяг для жінок, які не бажають підкорюватися чужим правилам, а створюють свої.“Розслаблений аскот” — стиль Heart Rate, що існує в ідеальній точці балансу між елегантністю та спортивним шиком. У фокусі уваги дизайнерів — зручність. Обираючи тканини, створюючи лінії силуету та проектуючи деталі, комфорт залишається основною умовою. Символічна простота, яку так поціновують французькі експерти стилю стала вже другим квитком на паризький подіум для українського бренду.


Цієї весни публіка однієї з найгарячіших модних подій року мала задоволення бачити колекцію, куди увійшли цікаві монохромні комплекти, повітряні сукні, елегантні костюми, драматичні довгі плащі. Одяг виразно поєднувався з чорними ботфортами.Лаконічність і мінімум деталей створюють ще більше універсальності, і гардероб м’яко адаптується до життя. Мета Heart Rate не створити ефектну світлину для соцмереж, а надати максимум комфорту в реальному житті. Проявляти свій стиль, отримуючи трохи богемної драми, рафінованої елегантності або розкоші з червоних доріжок — саме такого гардеробу потребує сучасна жінка.З огляду на обставини військового часу, створення колекції нагадувало голлівудський блокбастер. Штаб-квартира бренду залишається в Києві, тож всі атаки на столицю та багатогодинні блекаути, знайомі всім українцям були частиною робочих процесів. Жодного разу не схибивши, Heart Rate зберіг свій модний коефіцієнт і навіть додав декілька балів.

Comments


РЕДАКЦИЯ

РЕКЛАМА

КОНТАКТЫ

© FPOST MAGAZINE 2015. Все права защищены.

FPOST в социальных сетях: 

  • Grey Facebook Icon
  • Grey YouTube Icon
  • Grey Pinterest Icon
  • Grey Instagram Icon

 *FPOST-ONLINE работает в тестовом режиме, приносим свои извинения за возможные технические заминки.

FPOST LOGO
bottom of page