top of page

Бейонсе оголосила назву свого аромату

Співачка Бейонсе розкрила назву свого нового аромату, який з'явиться у листопаді цього року. Новинка отримала назву Cé Noir.


У липні Бейонсе оголосила про випуск нового аромату, який повинен був стати сюрпризом для її прихильників і нагадати про успішний світовий концертний тур "Renaissance". Тоді назва парфумів була засекречена. Тепер співачка викрила назву і опублікувала відео інновації.Новий аромат від Бейонсе отримав назву Cé Noir і буде доступний як парфумована вода. Він буде продаватися у флаконах об'ємом 50 мл за ціною 160 доларів. Цей хромований сріблястий флакон навіть нагадує костюми співачки під час туру "Renaissance". Дизайн флакона створений самою Бейонсе, а саму композицію розробили французькі парфумери. Наразі відомо, що Cé Noir включатиме верхні ноти клементину та золотого меду, серце з абсолю троянди та жасмину, і базу з нот мирри та золотого бурштину.


Ця новинка доступна для попереднього замовлення на веб-сайті співачки. Деякі відвідувачі концертів "Renaissance" вже отримали пробні зразки нового аромату. Також на сцені співачка та її танцюристи нанесли цей аромат, включивши його до хореографії під час виступу в жовтні, що стало частиною вистави під назвою "I’m That Girl".Comments


РЕДАКЦИЯ

РЕКЛАМА

КОНТАКТЫ

© FPOST MAGAZINE 2015. Все права защищены.

FPOST в социальных сетях: 

  • Grey Facebook Icon
  • Grey YouTube Icon
  • Grey Pinterest Icon
  • Grey Instagram Icon

 *FPOST-ONLINE работает в тестовом режиме, приносим свои извинения за возможные технические заминки.

FPOST LOGO
bottom of page