top of page

Бутан: останній Шангрі Ла та ідея для мандрів цієї весниБутан – батьківщина однієї з найінтруючих у світі королівських родин. Країна гір, побожного буддизму та нескінченних усмішок. Бутан досі залишається єдиною країною без жодного світлофора.


Дашо Сангай Вангчук — чоловік її королівської високості принцесі Чімі Янгзом Вангчук, доньки його величності, четвертого короля Бутану, та отельєр, закоханий у красу рідної країни. Він відкрив п’ять приголомшливих будиночків Six Senses у різних долинах по всій країні. Кожен готель розроблений таким чином, щоб охопити місцеву культуру та ландшафт, зовсім не торкатися пластику та створити унікальний духовний досвід.


Наприклад, готель Six Senses Thimphu, відомий як «палац у небі». Розташований високо на горі, з видом на долину великого Будди Дорденма – найвищої золотої статуї сидячого Будди у світі. Дерев'яні та скляні інтер'єри розкривають природу за будь-якої нагоди. Зовні величезний відбиваючий басейн наближає хмари до дотику, а у воді віддзеркалюється прекрасний молитовний павільйон. Дерев’яні інтер’єри ресторану, спальні в розкішному еко-стилі, програми духовних практик та багато приємних розслабляючих дрібничок.Commentaires


РЕДАКЦИЯ

РЕКЛАМА

КОНТАКТЫ

© FPOST MAGAZINE 2015. Все права защищены.

FPOST в социальных сетях: 

  • Grey Facebook Icon
  • Grey YouTube Icon
  • Grey Pinterest Icon
  • Grey Instagram Icon

 *FPOST-ONLINE работает в тестовом режиме, приносим свои извинения за возможные технические заминки.

FPOST LOGO
bottom of page