top of page

Морська Естетика: DARJA DONEZZ розкриває таємниці океану у колекції SS24

Бренд DARJA DONEZZ представив нову колекцію SS24, надихнуту загадковістю океану.Океан, його глибини і простори, безліч таїнств, що він приховує. Можна годинами сидіти біля води і надихатися буйністю хвиль, що викликає сплеск емоцій, а іншим разом зачаровано вглядатись в спокій і гладь.  Ходити по узбережжю, пропускати пісок крізь пальці, перебирати чудернацьке каміння, і серед обтесаних хвилями камінців знайти скарб, який океан неначе спеціально посилає у руки, щоб надихнути на нові творіння. Це історія з життя дизайнерки бренду DARJA DONEZZ, яка серед безлічі дрібниць побачила наутилус – мушлю, що дала життя колекції SS24.


Морська тематика за декілька сезонів вже стала історією бренда, яка проходить червоною ниткою від лінійки до лінійки. Різноманітні форми ракушок ставали символами колекцій лейблу, і цього разу наутилус у руках Дар’ї Донець немов став знаком того, що у цієї історії є продовження.


Символ краси і гармонії наділив колекцію подібними характеристиками, які відобразились у балансі кольорової палітри, комбінації тканин та грі фактур і силуетів з жіночим тілом. Головною складовою лінійки SS24 стали сукні прямого крою, які складають більшість колекції, їх доповнили брючні костюми, блузи. Базові білий і чорний кольори розбавляють яскраві відтінки жовтого та рожевого, які в більшості своїй стали барвистими принтами на тканинах-полотнах. Цікавим рішенням можна назвати мереживні вставки, які зіграли вдалу комбінацію із іншими тканинами. Окрім цього присутні і напівпрозорі фатинові елементи, які вже не вперше у виробах бренду, тим самим створюючи особливу легкість, властиву бренду. Знаковим для лейблу стали декоративні мушлі. До цих характерних деталей к новій лінійці додалися об’ємні елементи, які нагадують квіти пап’є маше.

«Я, як і раніше, шукаю баланс між комфортом, жіночністю та сексуальністю. Почуття очікування казки, де світ не знає зла, а квіти цвітуть пишним цвітом, породжує бажання творити для цього світу. Можливо, я просто готую для нього одяг і деяку наївність, місцями «ляльковість», це свого роду протест проти дійсності. Колись давно світ фантазії був моїм особистим «прихистком», тепер це будинок, у який хочеться запрошувати», – каже Дар’я про свою нову колекцію.

Коментарі


РЕДАКЦИЯ

РЕКЛАМА

КОНТАКТЫ

© FPOST MAGAZINE 2015. Все права защищены.

FPOST в социальных сетях: 

  • Grey Facebook Icon
  • Grey YouTube Icon
  • Grey Pinterest Icon
  • Grey Instagram Icon

 *FPOST-ONLINE работает в тестовом режиме, приносим свои извинения за возможные технические заминки.

FPOST LOGO
bottom of page