top of page

Free hugs for peace: японський блогер підтримує українців через обіймиЯпонський ютуб-блогер обіймається з перехожими на Майдані, підтримуючи українців. Коли світ знає і говорить про війну в Україні, вона не здається звичною справою, адже за кожен день воєнних дій українські воїни та цивільні сплачують життям.


Японський блогер Коічі Кувабара вийшов у центр столиці, щоб подарувати обійми незнайомцям та розповісти підписникам про боротьбу українців за свою свободу. Проєкту Коічі “Free hugs for peace” понад 10 років. Перший ролик вийшов на платформі YouTube у 2011 році. Метою акції було підтримати мир між Кореєю та Японією, коли країни переживали кризовий час. Ролик став вірусним та отримав декілька мільйонів переглядів. З тих пір Коічі подорожує світом за несе “обіймашки заради миру” із собою. “Великий обіймальник” трохи розповів редакції про свою акцію та поділився з нами враженнями про Україну.

Чи страшно було їхати до Києва? У нас тут війна.

Звичайно, мені було страшно їхати в Україну. Але я багато гуглив і знав, що Київ зараз здається трохи безпечнішим, ніж раніше. Тому я вирішив поїхати з Японії в Україну. І ось я тут.


Як відреагували українці на обійми, та чи багато людей ви встигли обійняти?

Люди так тепло відреагували, що я думаю, що я обійняв більше 10 000 українців за тиждень. Вони завжди обіймали мене зі словами: «Велике дякую». Деякі прогощали мене кавою чи частували шоколадом. Я отримав навіть лист подяки! Українці просили мене сфотографуватися з ними. Я відчував себе зіркою!


Яка місія «Безкоштовних обіймів заради миру» в Україні?

Я хочу привернути увагу японців до війни в Україні через свої відео та проєкт “обіймашок заради миру”. Важливо, щоб вони звернули увагу на події в Україні та вносили пожертви для підтримки благодійних фондів. Але зараз я сам відчуваю так багато уваги та підтримки українців. Життя — це таємниця.


Поділіться своїми враженнями про українців. З ким ви познайомилися?

Багато людей вразили мене. Станіслав, який приймав мене в Києві. Христина, яка прийняла мене та влаштувала екскурсію по Харкову. Саша, який не говорить англійською, провів мене по Ірпіню. Завжди є хороші люди, які підтримують мене всюди.

Але найбільш незвичайною зустріччю стала Єва Бейфонг. Я познайомився з нею на сайті couchsurfing.com ще до приїзду в Україну.


Я шукав в Києві людину, що говорить японською і знайшов її. Вона приєдналася до групи кауч-серфінгу лише за кілька днів до нашого знайомства. Я надіслав їй повідомлення — і ми стали друзями, навіть не зустрічаючись особисто. Вона фотограф і вчитель японської мови. 2 роки вона займалася в школі фотографії в Токіо. А тепер вона повернулася до Києва і викладає японську мову онлайн.

Саме Єва зробила всі ці вражаючі фото з Майдану Незалежності в Києві. Світлини привернули масову увагу багатьох місцевих ЗМІ. Потім вони висвітлили мою історію, і тепер мене знає багато людей.

Тож без неї мій проект безкоштовних обіймів не міг би досягти успіху. Я був би звичайним хлопцем із безкоштовними обіймами посеред Києва.

Як ви проводите час, коли не обіймаєтесь з незнайомцями?


Я багато спілкуюся з киянами та людьми з інших міст, розпитую про їхнє життя. Дуже важливо поділитися їхніми історіями з моїми японськими підписниками.


Цікаво, що люди в Україні ставляться до мене з повагою. Я не очікував такої щирості. Вони дуже гостинні. Я люблю Україну. Впевнений, що українці не здадуться, поки не переможуть.

Дякуємо Коічі за обійми і підтримку. Ви ще можете обійнятися заради миру в Києві на Майдані Незалежності з 16:00 до 18:00 кожен день за гарної погоди.Comentários


РЕДАКЦИЯ

РЕКЛАМА

КОНТАКТЫ

© FPOST MAGAZINE 2015. Все права защищены.

FPOST в социальных сетях: 

  • Grey Facebook Icon
  • Grey YouTube Icon
  • Grey Pinterest Icon
  • Grey Instagram Icon

 *FPOST-ONLINE работает в тестовом режиме, приносим свои извинения за возможные технические заминки.

FPOST LOGO
bottom of page