top of page

ГОЛЛІВУДСЬКІ СЕЛЕБРІТІ З УКРАЇНСЬКИМ КОРІННЯМ, ПРО ЯКИХ ВИ НЕ ЗНАЛИ


Бренд VIKA ADAMSKAYA випустив патріотичну капсулу BORN IN UKRAINE

Не одне десятиріччя емігранти з України їхали в пошуках кращого життя. Через війни, репресії чи просто за американською мрією. Сьогодні яскраві зірки світового кіно мають українські корені та пишаються цим. Про чернівчанку Мілу Куніс, Мілу Йовович з Києва та українську бабусю Лео ді Капріо відомо всім. А чи знаєте ви про інших?


Дастін Гоффман

Бабуся та дідусь зірки “Людина дощу” - євреї родом з Білої Церкви. В дитинстві про це забороняли згадувати через єврейські погроми у 1918-1921 рр. Рятуючи життя, родина втекла до Америки. Дідусь Дастіна повернувся в Україну, але радянський уряд його заарештував та розстріляв.


 

Лієв Шрайбер

Мало хто знає, що брутальний красунчик з “Рей Донован” має українського дідуся. В еміграції Алекс Мільграм зберіг українську культуру та історію. Його онук Лієв Шрабер часто згадує про своє українське походження в інтерв’ю та пишається цим фактом.


 

Стівен Тайлер

В одному інтерв’ю під час туру Україною лідер легендарного Aerosmith зізнався, що виріс на українському борщі. Бабуся Стівена родом з Німеччини, а дідусь — з України.


 

Вайнона Райдер

Акторка має харківських родичів. Батьки Вайнони — Майкл та Синтія Горовіц — діти єврейських емігрантів з Харкова та Румунії. Харизматична акторка мріє зняти стрічку про життя своїх українських родичів під час Другої світової.


 

Кетрін Віннік

Батьківщина відчайдушної Лагерти з “Вікінгів” — Галичина. Катерина Вінницька народилася та виросла в Торонто в канадській діаспорі експатів з України та впевнено спілкується українською мовою.


 

Сильвестр Сталлоне

Несподіванка! Роза та Чарльз Лейбовічі, заможні єврейські предки Сильвестра Сталлоне емігрували в США саме з України. Хоча актор мало знає про українську культуру, але пишається своїм походженням.


 

Девід Духовни

Зірка “Секретних матеріалів” та “Блудливої Каліфорнії” — онук бердичівських євреїв (Житомирська область). Мойше Духовний втік з родиною до США під час громадянської війни (1918-1920 р.р.) та єврейських погромів. “Я виріс думаючи, що я росіянин. Але відтепер зрозумів, що завжди був українцем,” — написав актор у своєму Twitter.


 

Стівен Спілберг

Один з найвідоміших режисерів світу пишається одеським походженням. Історія його бабусі та дідуся не поодинока — єврейські погроми, громадянська війна, комунізм та репресії. Кінематографіст зізнається, що обожнює борщ та цікавиться українською культурою. Вперше на етнічну батьківщину Стівен Спілберг прибув у 2006 році.

Commentaires


РЕДАКЦИЯ

РЕКЛАМА

КОНТАКТЫ

© FPOST MAGAZINE 2015. Все права защищены.

FPOST в социальных сетях: 

  • Grey Facebook Icon
  • Grey YouTube Icon
  • Grey Pinterest Icon
  • Grey Instagram Icon

 *FPOST-ONLINE работает в тестовом режиме, приносим свои извинения за возможные технические заминки.

FPOST LOGO
bottom of page