top of page

I AM LIMITED EDITION

Україна завжди була відома своєю красою та неповторністю. Кожен, хто колись мав нагоду відвідати нашу країну, залишився її фанатом назавжди. А що може бути краще, ніж висловити свою любов до рідної землі за допомогою стильного та сучасного одягу?


Українська акторка Любава Грєшнова @lubavagreshnova в колаборації з брендом @cozzmo, представили ексклюзивний дроп під назвою «I am limited edition».


Ця колекція відображає український патріотизм та нагадує про те, що Україна скрізь, як центр Всесвіту.

Принт колекції «I am limited edition» вже став улюбленим серед українців за кордоном, де так часто не вистачає рідного та українського. Це стильний та сучасний спосіб виразити свою любов до рідної землі та транслювати месседж, що ви є унікальною особистістю.
Колекція містить різні варіанти весняних костюмів та футболок з патриотичним принтом, що створює яскравий та незабутній образ. Одяг виготовлений з високоякісних матеріалів з абсолютною любов'ю та подихом перемоги.


«I am limited edition» - це лімітована колекція, яка була створена з метою надихнути українців на вираз свого патріотизму та любові до своєї країни.


Замовити одяг з швидкою та зручною доставкою по всьому світу можна через сторінку бренда в інстаграм @cozzmo.

ความคิดเห็น


РЕДАКЦИЯ

РЕКЛАМА

КОНТАКТЫ

© FPOST MAGAZINE 2015. Все права защищены.

FPOST в социальных сетях: 

  • Grey Facebook Icon
  • Grey YouTube Icon
  • Grey Pinterest Icon
  • Grey Instagram Icon

 *FPOST-ONLINE работает в тестовом режиме, приносим свои извинения за возможные технические заминки.

FPOST LOGO
bottom of page