top of page

IM SORRY, BUT I CANБренд MAKOVA та українська зірка Ірина Сопонару представили іронічну fashion коллаборацію в фотосессіі з гучномовную назвою «I'M SORRY, BUT I CAN»


Фотосесія «I'M SORRY, BUT I CAN» створена, щоб показати, що кожна жінка має свої власні грані, здібності та може бути ким завгодно, коли вона почувається комфортно з собою.


Інколи життя вимагає від нас відтворювати різні ролі, і важливо знати, як впоратися з цими викликами та залишатися самим собою.Dress: @rentabrandКрім того, фотосесія також передає посил про те, що мода може бути більше, ніж просто одяг, вона може бути засобом вираження особистості та передачі інформації. Ідея показати більше, ніж зовнішність одягу, робить цю колаборацію особливою та цікавою.


У результаті, ця фотосесія стає відображенням різноманітності та мінливості життя, де кожна жінка може бути ким завгодно та балансувати між різними соціальними ролями.


Проект «I'M SORRY, BUT I CAN» відображає важливість зберігання своєї унікальності та здатності адаптуватися до різних життєвих обставин.


1. Які перешкоди в житті допомогли вам зрозуміти свої сильні сторони?

Я не люблю драматизувати. Тому якщо перешкоди і були, я їх не памʼятаю. Моя памʼять блокує погані спогади. Перешкоди для мене це чергова сходинка до мети, а не барʼєр.


2. Які ваши внутрішні переконання допомогли вам пройти через труднощі?

Я люблю хеппі енди. Моє головне переконання полягає в тому, що все буде добре, навіть якщо так не здається в моменті. Тому розслабся і довіряй процесу)
3. Як ви вмієте приймати критику та використовувати її для свого розвитку?

Коректна критика мені імпонує. Тобто така, що без образ чи приниження. До коректної критики я дослухаюсь, некоректну ігнорую.


4. Як ви визначаєте свої цілі та досягаєте їх, незважаючи на негативні коментарі оточуючих?

Як ці поняття взагалі повʼязані? Якщо в тебе є мета - ти йдеш до неї, якщо ти дослухаєшся до негативних коментарів, значить це не твоя мета.
5. Які засоби ви використовуєте для збереження позитивного настрою у трудні моменти?

Займаюсь спортом, медитую, хожу в кіно, проводжу час з близькими. І море, якщо є можливість, море найкращий лікар душевних ран...


Герої проекту: Ірина Сопонару та бренд MAKOVA

Photo: Agapov and Arno @agapovandarno

Stylist: Anna Shyrobokova @dika_anka

Hair: Vlada Margitich @vlada_margitich

Make up: Marta Rodyk @martarodyk

Comments


РЕДАКЦИЯ

РЕКЛАМА

КОНТАКТЫ

© FPOST MAGAZINE 2015. Все права защищены.

FPOST в социальных сетях: 

  • Grey Facebook Icon
  • Grey YouTube Icon
  • Grey Pinterest Icon
  • Grey Instagram Icon

 *FPOST-ONLINE работает в тестовом режиме, приносим свои извинения за возможные технические заминки.

FPOST LOGO
bottom of page