top of page

І ТІЛЬКИ ЗНАННЯ, ЩО ВСЕ МАЄ СВІЙ КІНЕЦЬ І СВІЙ ПОЧАТОК, ВСЕЛЯЄ НАДІЮ


Елена Вишнякова у проекті "Гучніше" / Стоп війна - Мир Україні

Дизайнер та засновниця однойменного бренду "Darja Donezz" - Дар'я Донець, приєдналася до медіа-проєкту "Гучніше" та поділилася своїми думками про найболючішу тему сьогодення - війну в Україні...


Якби я на 100% знала, що ранок 24 лютого 2022 року буде саме таким я б обов'язково зробила…

Я б попередила якнайбільше людей, якби змогла, але ймовірність бути почутою практично дорівнювала б нулю. Ми цілий місяць відчували початок війни, але впевненість друзів та рідних, що її не буде, дуже розслабляли, і ми вважали себе панікерами. А воно як повернулося. Гарне, зручне життя надто розслаблює – і в момент небезпеки стаєш безпорадним: мозок не в змозі швидко усвідомити те, що відбувається, і діяти в ситуації, де вже не ти король становища. Якби не змогла попередити, то зібрала б речі, видала всім зарплати, заздалегідь відвідала всіх своїх бабусь та дідусів і вивезла всю сім'ю якнайдалі.


Страх, хвилювання, розчарування… як боротися з цим?

Не борюся. Я дозволяю собі це відчути: страх, біль, розчарування. Не закопую на дні свідомості цю «бомбу уповільненої дії» і не тону в ілюзіях, щоб одного разу не впасти в глибоку депресію або отримати інфаркт від непережитих почуттів.


Мій внутрішній стан сьогодні це…

Стабільний стан тривожності, і тільки знання, що все має свій кінець і свій початок, вселяє надію.Елена Вишнякова у проекті "Гучніше" / Стоп війна - Мир Україні


Найважливіше, що потрібно усвідомити всім людям без винятку…

Немає нічого в цьому світі цінніше і важливіше за життя, як своє, так і чуже. Якщо виникає бажання жертвувати собою в ім'я чогось, то хтось десь заробляє гроші.


Війна ще не закінчена, але я вже навчилася…

Не боятися того, чого не знаю, а вирішувати проблему по мірі її надходження. І тепер я знаю, що можу діяти рішуче в екстрених ситуаціях, а потім знову повертатися до мого звичного, загальмованого стану життя.


Чому варто навчитися людству на українському прикладі зараз?

-----

Табу тем для мене сьогодні це ..

Табу поки що не виявлено. Напевно, все те, що не варто обговорювати в нормальному суспільстві в будь-який час.


Елена Вишнякова у проекті "Гучніше" / Стоп війна - Мир Україні

Мій бізнес сьогодні…

-----


Мої особисті риси характеру, які мені допомагають у житті та бізнесі…

Азарт, що виявляється в тому, щоб зліпити з мінімуму можливостей максимальний результат. Добродушність, весела вдача та вміння говорити легко про найскладніші речі.


Що потрібно зробити, щоб війни у ​​світі припинилися назавжди?

Це неможливо, на жаль. Хіба тільки варіант створення людей із заздалегідь розподіленими ролями, коли кожен абсолютно щасливий у тому місці діяльності, яка закладена в ДНК, як у книзі Олдоса Хакслі «Якій чудесний світ новий». Змінити природу людства іншим шляхом неможливо. Або варіант, коли людство припинило своє існування. Тоді не залишиться амбіцій, бажання влади та людей, якими керують, як маріонетками, щоб догодити «вершителям доль».


Зараз найкращий час, щоб…

Пригальмувати, перестати бігти та навчитися радіти простим речам. Стати добрішими один до одного, менше щось доводити та сваритися до хрипу.Comentários


РЕДАКЦИЯ

РЕКЛАМА

КОНТАКТЫ

© FPOST MAGAZINE 2015. Все права защищены.

FPOST в социальных сетях: 

  • Grey Facebook Icon
  • Grey YouTube Icon
  • Grey Pinterest Icon
  • Grey Instagram Icon

 *FPOST-ONLINE работает в тестовом режиме, приносим свои извинения за возможные технические заминки.

FPOST LOGO
bottom of page