top of page

ТУФЛІ ТА БІЛЬ: КІМ КАРДАШ'ЯН НА MET GALA

Кім Кардаш'ян поділилася кадрами з примірки образу для Met Gala з Джоном Гальяно: «Було важко не лише дихати, але й ходити»


Зірка реаліті-шоу Кім Кардаш'ян знову в центрі уваги світської хроніки. Цього разу вона поділилася фотографіями зі своєї примірки образу для Met Gala, на яких позує в екстравагантному вбранні від легендарного дизайнера Джона Гальяно. На знімках видно, як складно їй було не тільки дихати, але й пересуватися в цьому вбранні.

Кім завжди вражає своїми сміливими модними виборами, і цей випадок не став винятком. Її образ, як завжди, відрізнявся бездоганною стилізацією та увагою до деталей. Однак особливу увагу привернули туфлі, в яких їй було нелегко ходити. «Вони неймовірні, але дійсно складні для носіння», — зізналася Кім.


Незважаючи на всі труднощі, Кім виглядала чудово і, як завжди, змогла привернути увагу всієї модної спільноти. Її сміливість і відданість моді продовжують надихати мільйони шанувальників по всьому світу.

Met Gala цього року знову підтвердив свій статус головної події в світі моди, а Кім Кардаш'ян ще раз довела, що готова йти на будь-які жертви заради створення незабутнього образу.

Comments


РЕДАКЦИЯ

РЕКЛАМА

КОНТАКТЫ

© FPOST MAGAZINE 2015. Все права защищены.

FPOST в социальных сетях: 

  • Grey Facebook Icon
  • Grey YouTube Icon
  • Grey Pinterest Icon
  • Grey Instagram Icon

 *FPOST-ONLINE работает в тестовом режиме, приносим свои извинения за возможные технические заминки.

FPOST LOGO
bottom of page