top of page

Кращий готель світу за версією The World’s 50 Best Hotels - PassalacquaІталійська вілла Passalacqua була визнана кращим готелем світу за версією престижної міжнародної нагороди The World’s 50 Best Hotels. Церемонія нагородження відбулася у Лондоні, в Гільдхоллі.

Збудована у 18 столітті міланським архітектором Карло Феліче Соаве для графа Андреа Лучіа Пассалаква, старовинна вілла знаходиться у регіоні Мольтразіо та має 24 номери та сюїти. Зберігаючи домашню атмосферу й історичне спадщину, гості готелю можуть відпочити, насолодитися чудовим садом із столітніми деревами, розташованими на території готелю, та скуштувати автентичну італійську кухню від шеф-кухаря Алессандро Ринальді.


Валентина де Сантис, власниця готелю, зізналася, що для неї велика радість бути присутньою на церемонії нагородження та стати частиною значної туристичної події. "Для нас Passalacqua - це кохання з першого дня, і разом із сім'єю вдалося здійснити мрію".


Тім Брук-Уєбб, керуючий директор премії The World’s 50 Best Hotels: "Вітаю Passalacqua з досягненням і заслуженим першим місцем, всього через два роки після відкриття. Це справжній приклад того, як сім'ї де Сантис вдалося створити величне місце для відпочинку з ретельним дизайном, увагою до деталей та особливою магічною атмосферою, яка справила незабутнє враження на експертів Академії".


Окрім Passalacqua у списку зазначено 18 азіатських та 21 європейський готель, включаючи елегантний та вишуканий Cheval Blanc Paris, що розташований у серці Парижа. На початку вересня французький готель відзначав два роки з дня відкриття. Історія будівлі, де розташований готель, почалася у 1870 році, коли підприємець Ернест Коньяк у невеликому приміщенні поряд з кафе на вулиці де ля Моне (інакше Монетна вулиця) відкрив магазин La Samaritaine. З того часу магазин розширювався, будувалися нові корпуси. У 2005 році торговий будинок закрили на реставрацію, а з 2021 року La Samaritaine ділить будівлю з Cheval Blanc Paris.
Commentaires


РЕДАКЦИЯ

РЕКЛАМА

КОНТАКТЫ

© FPOST MAGAZINE 2015. Все права защищены.

FPOST в социальных сетях: 

  • Grey Facebook Icon
  • Grey YouTube Icon
  • Grey Pinterest Icon
  • Grey Instagram Icon

 *FPOST-ONLINE работает в тестовом режиме, приносим свои извинения за возможные технические заминки.

FPOST LOGO
bottom of page