top of page

КРИМСЬКИЙ ВАЙБ: МОДНИЙ ДРОП З НАЦІОНАЛЬНОЮ СИМВОЛІКОЮ ВІД ARTICHOKE

Весна! Все більше жаданих відкриттів та очікувань. Найкращий час вітати національний дроп від українського бренду Artichoke. Дизайнери органічно вписують традиційний декор в ультрамодні аксесуари.До нового дропу під назвою THE ONE UKRAINE (“Єдина Україна”) увійшли манжети, панами та ремені. Зберігаючи високі стандарти якості made in Ukraine, ARTICHOKE використовує натуральні тканини: бавовну та твід.


Стилістичний центр дропу — етнічні деталі. ARTICHOKE додає нашивний декор — вишиванку в сучасній інтерпретації та акрилові принтовані елементи. Паттерни для принту відшукали в історичних національних архівах, де відображені регіональні особливості мотиву української вишиванки. Тож можна досліджувати кольори та візерунки вишиванки у власному стилі.


Панами з твіду або бавовни відрізняються фактурою і кольором. Можна обирати серед відтінків хакі, беж, червоний, жовтий, а також картатий варіант. Лаконічна стрічка з мотивами вишиванки створює патріотичний настрій. Манжетки також носять національну символіку. В дизайні поясів традиційна вишивка поєднується з більш сучасними декоративними деталями з акрилу.До дропу додали дитячі панами, щоб маленькі українці могли відчути сучасний національний дух, а батьки створити модний family look в стилi THE ONE UKRAINE.
Важливий нюансом композиції є фон для зйомки — кримські пейзажі. Вільні степи, морська лінія горизонту та гірські ландшафти влучають в самісіньке серце. Фото для дропу THE ONE UKRAINE роблені з в київській студії за декілька сотень кілометрів від тимчасово окупованих територій. Але ми дуже сподіваємося, що незабаром зможемо поринути у неповторну красу Криму. Інстаграм бренду: ARTICHOKEPhoto: Agapov & Arno

Model: Артем Цвілюк, Марта Скальска Kids: Лев, Соломія, Абігель


Comentarios


РЕДАКЦИЯ

РЕКЛАМА

КОНТАКТЫ

© FPOST MAGAZINE 2015. Все права защищены.

FPOST в социальных сетях: 

  • Grey Facebook Icon
  • Grey YouTube Icon
  • Grey Pinterest Icon
  • Grey Instagram Icon

 *FPOST-ONLINE работает в тестовом режиме, приносим свои извинения за возможные технические заминки.

FPOST LOGO
bottom of page