top of page

Любіть Україну: Шоу BEssARION в КиєвіЗа рік війни - це перший фешн показ, проведений в Україні. Команда BEssARION, організувала шоу просто неба, на території культурного простору «Арсенал XXII». Попри повітряну тривогу, що почалася за тридцять хвилин до показу та дощ, що почався за декілька хвилин після тривоги, команда провела шоу (одразу після закінчення тривоги), чим показала свою позицію стійкості та незламності. При вході гостей зустрічав брендвол, де Бессаріон розказав свою історію, історію кохання до України.Photo by Mazur Sasha

Шоу відкривав образ, в якому на торсі моделі було написано вірш "любіть Україну", а закривала показ Олімпія Вайтмусташ в чорній об'ємній сукні.

Нова колекція BEssARION – це тотальне самовираження й донесення власної позиції. Кожна річ дропу – інструмент, завдяки якому суспільство може почути ваш голос. У колекції багато символів, які уособлюють Україну. Темні кольори додають драматичності й підкреслюють особливий дух і атмосферу. Серед тканин – матеріали, які використовують у military одязі, еко-шкіра, плащівка та важкий шовк.


Photo by Pasha ZaiarniyПартнер шоу - німецьке ігристе LATINIUM.

Директорка шоу - Потапова Міла

Кастинг директорка - Діана Онацька

Comments


РЕДАКЦИЯ

РЕКЛАМА

КОНТАКТЫ

© FPOST MAGAZINE 2015. Все права защищены.

FPOST в социальных сетях: 

  • Grey Facebook Icon
  • Grey YouTube Icon
  • Grey Pinterest Icon
  • Grey Instagram Icon

 *FPOST-ONLINE работает в тестовом режиме, приносим свои извинения за возможные технические заминки.

FPOST LOGO
bottom of page