top of page

ЛЮБОВ ВРЯТУЄ СВІТЗасновниця та дизайнерка бренду MAKOVA - Маріанна Ермакова приєдналася до медіа-проєкту "Гучніше" та поділилася своїми думками про найболючішу тему сьогодення - війну в Україні...Якби я на 100% знала, що ранок 24 лютого 2022 року буде саме таким я б обов'язково зробила…

Пішла б з дітьми покататися на ковзанах на ВДНГ, так і не встигла за цю зиму, бо завжди купа справ, і не до цього було. А вечір би провела в гарному місці, в гарному образі за смачною вечерею, з дорогою мені людиною, відставив убік життєву рутину та метушню, яка нас поглинає, не дає жити щодня з легкістю та любов'ю.

Страх, хвилювання, розчарування… як боротися з цим?

Змістити фокус на інше, не занурюватися в ці події, не дивитися новини, йти вперед, робити те, що любиш, і глибоко вірити, що все буде ще краще! Молитися та медитувати…

Мій внутрішній стан сьогодні це...

Спокій.

Найважливіше, що потрібно усвідомити всім людям без винятку…

Світ змінюється! Відбуваються великі трансформації, які неминучі для покращення нашого життя. Вони болючі, але через це треба пройти, щоб обнулитися, змінитися, зрозуміти, що важливо, а що – ні, і почати жити інакше.

Але треба пам'ятати, що спокій і відчуття безтурботності завжди в нашому серці! І ми завжди можемо знайти сили та бажання перебувати в цьому стані, за будь-яких обставин.
Війна ще не закінчена, але я вже навчилася…

Жити зараз і сьогодні! Цінувати кожен день і все добре, що є в житті, та дрібниці, які раніше вважалися буденністю та нормою життя.

Чому варто навчитися людству на українському прикладі зараз?

Ми дуже сильна єдина нація! І це те, що відкрито кажуть мені друзі з Франції та інших країн. Наскільки у нас сміливі люди, які готові йти в оборону країни, волонтерити безкорисливо, щоб допомагати тим, хто потребує. Ця єдність є у нас! І цьому нехай усі заздрять! Навчитися треба любові, доброті, чуйності, співчуттю, силі духу, людяності та щирої допомоги, без користі.


Табу тем для мене сьогодні це ..

Війна! Я з першого дня не говорю про неї, не називаю вголос ті слова, які боляче чути. Огороджую дітей, себе та близьких від цієї реальності.

Мій бізнес сьогодні…

Я творець бренду MAKOVA. Займаюся створенням ювелірних прикрас, а також є лінія напівдорогоцінних прикрас і виробів із шовку з моїми ювелірними принтами. Вже давно я живу на 2 країни, два міста – Канни та Київ. Дуже люблю Київ і вже давно бачу великі можливості для розвитку там. До 24 лютого, я багато зробила: відкрила свій шоурум в центрі міста, бренд представили в ЦУМі, у «Mandarin Maison» а також у мультибрендовому бутику «Domino». Це були великі здобутки за пару місяців.

Зараз ринок України поки що зупинився, але я продовжую розвивати бізнес у Франції, Європі та думаю про вихід на Америку. А також думаю про глобальний проєкт, щось кардинально нове та інше, не пов'язане з люксом та фешн. Після ковіду, і тим більше зараз, розумію, що є інші напрямки, які завжди актуальні, і потрібно, щоб бізнес був різноплановий.

Мої особисті риси характеру, які мені допомагають у житті та бізнесі…

Любов до людей, оптимізм, позитив, цілеспрямованість, впевненість, що буде ще краще, йти до мрії та ніколи не здаватися.

Що потрібно зробити, щоб війни у ​​світі припинилися назавжди?

Любити. Любов врятує світ. Думати позитивно, бажаючи лише найкращого для кожного з нас.


Зараз найкращий час, щоб…

Змінюватися, відвикати від старих звичок і працювати зі своїми думками, тримаючи фокус на доброму, рости духовно та цінувати це життя!


Підписатись на Маріанну Ермакову в Instagram

Comments


РЕДАКЦИЯ

РЕКЛАМА

КОНТАКТЫ

© FPOST MAGAZINE 2015. Все права защищены.

FPOST в социальных сетях: 

  • Grey Facebook Icon
  • Grey YouTube Icon
  • Grey Pinterest Icon
  • Grey Instagram Icon

 *FPOST-ONLINE работает в тестовом режиме, приносим свои извинения за возможные технические заминки.

FPOST LOGO
bottom of page