top of page

ЛЮДЯНІСТЬ ПЕРЕМОЖЕ БЕЗДУШНІСТЬ, СВІТЛО ПЕРЕМОЖЕ ТЕМРЯВУ


Елена Вишнякова у проекті "Гучніше" / Стоп війна - Мир Україні

Психотерапевт, нутриціолог, член Британської асоціації anti-age медицини, засновниця єдиного по рівню та масштабам в Україні комплексу європейського рівня "Edem Resort Medical & Spa" та першого публічного парку сучасної скульптури "PARK3020" - Ольга Філатова - Кривецька, приєдналася до медіа-проєкту "Гучніше" та поділилася своїми думками про найболючішу тему сьогодення - війну в Україні...


Якби я на 100% знала, що ранок 24 лютого 2022 року буде саме таким я б обов'язково зробила…

Почала б робити все те саме, що я і робила з 24 лютого, але набагато раніше.

А з нереального – ще у 1991 році, коли розпався радянський Союз, поставила б зразу величезну стіну на кордоні, переписала б всі шкільні підручники з урахуванням проукраїнської позиції, а в історії – повернула б всі вкрадені Росією факти про нашу історію в суспільне поле; створила б раду стратегічної національної комунікації, метою якої було б підвищення національної самоідентичності українця, і викинула б із країни всю 5-колонну, всіх потенційних ворогів народу. І після цього ввела б найвищу міру покарання за корупцію та розвал системи оборони України.


Страх, хвилювання, розчарування… як боротися з цим?

Що всередині – те і ззовні… А я цей принцип трансформую навпаки. Якщо ззовні приходять хвилювання, що народжують в мені страх, розчарування, я використовую закладений в мене творцем механізм трансформації: зміни свій стан – і ти зміниш світ! Отже, використовуємо головну здатність розуму – це здатність змінюватись.


Мій внутрішній стан сьогодні це…

Віра – це тотальний сплав віри, дієвості, поваги до нашого народу та надії на диво.Елена Вишнякова у проекті "Гучніше" / Стоп війна - Мир Україні


Найважливіше, що потрібно усвідомити всім людям без винятку…

Те, що прийшов час, коли ти є відповідальним: за навколишній світ, природу, закони, які діють у суспільстві; за людей, яких виховало це суспільство. І цей вибір необхідно зробити кожному всередині: хто ти є, яку систему цінностей ти підтримуєш, що ти для цього робиш...


Війна ще не закінчена, але я вже навчилася…

Вибирати життя, а не смерть. Турбуватися про інших не менше, ніж про себе. Відділяти істинні, прості, загальнолюдські цінності від усього зайвого та привнесеного, від надуманих сенсів. Радіти простим речам. Радіти та сумувати усією нацією, як єдиним організмом.


Чому варто навчитися людству на українському прикладі зараз?

Мужності відстоювати свободу та загальнолюдські цінності. Вмінню об'єднуватись заради священної місії під тиском непереборних обставин. Вірі у свою перемогу, навіть коли весь світ не вірив. Швидкості трансформації та прийняття рішень. Людяності.

Табу тем для мене сьогодні це ..

Всі теми, що не підтримують нашу перемогу: сумніви, зрада, розбрат всередині суспільства, песимізм.


Елена Вишнякова у проекті "Гучніше" / Стоп війна - Мир Україні

Мій бізнес сьогодні…

Ми працювали, працюємо та будемо працювати, бо відповідальні за життя наших працівників і здоров‘я наших гостей. Наша робота дає змогу кожному нашому працівнику-волонтеру виконувати свою місію, подаючи приклад іншим. Ми створили нові медичні програми, які допоможуть швидко відновити тіло та душу, перезавантажитись.

Всупереч очікуванням нашого ворога ми будемо продовжувати сіяти любов до нашої землі, до наших традицій, розквітати, дарувати людям відчуття жаги до життя, повагу до культури та любов до мистецтва!


Мої особисті риси характеру, які мені допомагають у житті та бізнесі…

Любов до життя в усіх його проявах, цілеспрямованість, жага до знань, особистісна цільність й тяга до встановлення гармонії у світі.


Що потрібно зробити, щоб війни у ​​світі припинилися назавжди?

Необхідно кожній людині викорінити війну та неприйняття іншого, інодумця у себе всередині, в душі. Коли кожна людина стане небайдужою до того всього неідеального, що відбувається у світі, і таких людей стане більшість – людяність переможе бездушність, світло переможе темряву. Настав час нових людей, людей-творців, а не руйнівників! Людей, яких цікавить чистота думок і чистота планети більше, ніж нафтодолари, віруси та зброя. Людей, що цінують душу, живуть серцем і вірять в себе, як Творця добра, а не людей, для яких добро – це слабкість і привід володіти всім живим на планеті. Кінець епохи війн – це кінець епохи, де панує золотий тілець. Це перемога доховного над матеріальним!


Зараз найкращий час, щоб…

На фоні загальної темряви почати бачити СВІТЛО.


Comments


РЕДАКЦИЯ

РЕКЛАМА

КОНТАКТЫ

© FPOST MAGAZINE 2015. Все права защищены.

FPOST в социальных сетях: 

  • Grey Facebook Icon
  • Grey YouTube Icon
  • Grey Pinterest Icon
  • Grey Instagram Icon

 *FPOST-ONLINE работает в тестовом режиме, приносим свои извинения за возможные технические заминки.

FPOST LOGO
bottom of page