top of page

MAKOVA: будуарна колекція халатів, які прикрашають стиль і життяНасолоджуємося будуарним стилем в жіночому гардеробі цього сезону. Ніжний шовк, універсальна комбінаторика та гламурна розкіш — це щось зі світу аристократичних салонів минулих століть, де гарно вбрана пані влаштовувала дорогі супервечірки для вузького кола друзів.
Респектабельна, розкішна та приголомшлива лінійка халатів від українського бренду MAKOVA прикрашає не лише гардероб. Це прикраса для життя. Велюровий халат лягає ідеальними складками, а італійський шовк підкладу створює додаткову розкіш. Окантовка рукавів, комір та пояс виконані з принтованого атласу. Авторські принти мають традиційні візерунки з дизайнерських ескізів прикрас MAKOVA.

Бренд пропонує додати екстражіночності десь на літній терасі, накинувши на плечі дизайнерський халат довжиною в підлогу. Відчути смак життя і дотик розкішних тканей до шкіри — звучить як пропозиція, від якої неможливо відмовитися.Також бренд спонукає експериментувати зі стилем, складаючи унікальні луки з підборами або кедами, звичайною білою футболкою або маленькою чорною сукнею — і носити халат як виразний прийом для завершення аутфіту. Так багато можливостей відчути вичурну розкіш Старого Голлівуду у новому звучанні!

Photo: Agapov & Arno fashion photographers duo

Location: ресторан «Бути Sofie»


Comments


РЕДАКЦИЯ

РЕКЛАМА

КОНТАКТЫ

© FPOST MAGAZINE 2015. Все права защищены.

FPOST в социальных сетях: 

  • Grey Facebook Icon
  • Grey YouTube Icon
  • Grey Pinterest Icon
  • Grey Instagram Icon

 *FPOST-ONLINE работает в тестовом режиме, приносим свои извинения за возможные технические заминки.

FPOST LOGO
bottom of page