top of page

MUSE VINTAGE: З ФРАНЦІЇ ДО УКРАЇНИ

Речі з історією — свідки своєї епохи. Вони бачили, як люди шаленіли від корсетів Гальяно, захоплювалися красою Клаудії, Наомі і Сінді, плакали за мить до титрів “Pretty woman”.


Вінтажні прикраси мають магічну силу відправляти нас у фантастичну подорож часом. Миттєво. З першого дотику. Мурахи шкірою та очі сяють — ти немов знову на тому концерті або у тій маленькій кав’ярні. Чи там, біля моря, де знову грає той трек. Напрямок, носить красномовну назву — MUSE. Натхнення, сила краси, відчуття поза часом і трендами. Естетичне задоволення, у яке зараз закоханий увесь світ.


Маріанна Єрмакова — українська ювелірна дизайнерка та колекціонерка вінтажних прикрас впевнена, що таке захоплення доступніше, ніж уявляє собі більшість. За деякими прикрасами влаштовується справжнє полювання на закритих аукціонах, але безліч вишуканих кліпсів, каблучок, кол’є є у вільному продажу на прилавках вінтажних крамничок у Франції, Італії, Англії.Маріанна багато років тісно пов’язана Зі світом ювелірного мистецтва. Ще на початку 2000-них вона приїхала з Києва до Парижу вивчати моду. Елегантна француженка, у якої Маріанна знімала кімнату, подарувала дівчині три вінтажні броші. Тримаючи в руках справжні скарби, Маріанна зрозуміла — прикраси пристрасть її життя. 


Дуже скоро вона вже працювала в YSL, CARTIER, VAN CLIFF & APPAREL. Згодом заснувала власний бренд MAKOVA — український, але з французьким характером. 


Більше 20 років Маріанна Єрмакова мешкає в Парижі, а потім — в Каннах, працює над власними колекціями. Але її любов до вінтажних прикрас палко сяє. Вона підтримує професійні контакти, знає особливі вінтажні скарбнички в світових столицях моди та ділиться красою з замовниками в Україні.Маріанна відшукує неповторні прикраси з колекцій 80-90х років від Yves Saint Laurent, Chanel, Isabelle Canovas, Loewe, Charles Jourdan, Agatha, Alexis Lahellec, Jean Louis Scherrer, Monet, Jean Patou. Виразний стиль, характерний для свого часу, відчувається сучасним та вишуканим — Маріанна майстерно підбирає декілька варіантів та веде свого замовника до саме тієї прикраси, від якої серце робить радісний кульбіт. 
“Індустрія моди інтенсивно створює нові і нові речі, але як багато вже  існує. Попри те, що каблучка або сережки були створені 30 років тому, вони виглядають актуально. Рідкісні, фантастично красиві прикраси шукають тих, хто оцінить їх красу. А я вмію їх знаходити у Франції, Італії, Англії. Я хочу прикрашати світ. ”.

Більше прикрас Ви можете побачити в інстаграмі MUSE VINTAGE


Comments


РЕДАКЦИЯ

РЕКЛАМА

КОНТАКТЫ

© FPOST MAGAZINE 2015. Все права защищены.

FPOST в социальных сетях: 

  • Grey Facebook Icon
  • Grey YouTube Icon
  • Grey Pinterest Icon
  • Grey Instagram Icon

 *FPOST-ONLINE работает в тестовом режиме, приносим свои извинения за возможные технические заминки.

FPOST LOGO
bottom of page