top of page

“Крок за кроком”: мистецтво проти війни


У великі кризи створюються величні проекти. Український Модний Дім ARNO, який вже більше 10 років створює вишуканий декор для інтер’єру та модні аксесуари, саме в час війни випускає колекцію картин.Створити прекрасне на тлі воєнної агресії — це наша українська відповідь, це те хто ми є. Колекція картин від ARNO має назву «Step by Step». Вона натхненна філософією поступовості. Ідея народилася у березні 2022 року, коли минув перший місяць військового нападу Росії на Україну. В цей час ми осмислили думку — навколишній світ навколо себе треба відбудовувати з нуля, "по цеглинці". Це немов запустити ресерч свого життя і крок за кроком відновити себе, простір навколо себе, допомогати всім хто цього потребує.

Один крок запускає ланцюжок — і кожен новий крок є більш важливим, більш переможним.

Так само крок за кроком ВСУ відвойовують окуповані території, крок за кроком ми ближчі до перемоги.


Авторка полотен Ірен Арно, співзасновниця сімейного бренду ARNO. Концептуальні полотна на холсті виконані акриловими фарбами. Колекцію об'єднують візерунки слідів шагів в яскравих тонах. Арт-полотно в жанрі сучасного мистецтва по традиції має поглиблений зміст, окрім візуалу.
Ірен Арно відмічає:

"Step by step — це принцип, який зараз допоможе кожному з нас дійти до перемоги. Поступово досягти процвітання країни, крок за кроком рухатись у відбудові зруйнованих міст, крок за кроком досягти тих цілей та мрій, що є у кожного з нас. Рухаємось крок за кроком до свободи, незалежності, до усіх благ нормального, процвітаючого життя сильної Нації. Маленькими корисними діями ми робимо великі справи. Саме таким шляхом можна отримати стабільний успіх в будь-якій справі."В колекції "Step by step» by ARNO полотна різних розмірів. Абстрактні композиції мають яскраві, контрастні кольори, певну текстуру та глибину. Візерунки слідів шагів здаються реальними, ніби хтось вмочив у фарбу ноги щоб залишити помітний для всіх слід у напрямку здійснення мрії жити у світі без воєн та вбивств. Колористика, лінії, форми насправді універсальні для класичних та модернових інтер’єрів, лофт, сканді тощо. Ці полотна стануть прикрасою жилого простору, а також ресторанів, готелів, салонів та ін..


Сьогодні картини ще недоступні для продажу, але вже цього року роботи будуть представлені на міжнародних виставках і лише після цього можна буде придбати свою картину від Ірен Арно.


Comments


РЕДАКЦИЯ

РЕКЛАМА

КОНТАКТЫ

© FPOST MAGAZINE 2015. Все права защищены.

FPOST в социальных сетях: 

  • Grey Facebook Icon
  • Grey YouTube Icon
  • Grey Pinterest Icon
  • Grey Instagram Icon

 *FPOST-ONLINE работает в тестовом режиме, приносим свои извинения за возможные технические заминки.

FPOST LOGO
bottom of page