top of page

НАШЕ ЖИТТЯ ТА ЖИТТЯ НАШОЇ КРАЇНИ ТІЛЬКИ В НАШИХ РУКАХ


Елена Вишнякова у проекті "Гучніше" / Стоп війна - Мир Україні

Лікар дерматолог, косметолог, постійна учасниця та спікер міжнародних конгресів та семінарів, експерт компанії "Allergan", лектор компанії «Lascos», засновниця мережі клінік "Face lab by dr.Bilous" - Юлія Білоус, приєдналася до медіа-проєкту "Гучніше" та поділилася своїми думками про найболючішу тему сьогодення - війну в Україні...


Якби я на 100% знала, що ранок 24 лютого 2022 року буде саме таким я б обов'язково зробила…

Я б нізащо не виїжджала з Києва, але все одно не повірила б, що це станеться.


Страх, хвилювання, розчарування… як боротися з цим?

Це питання, на жаль, торкнулося мене занадто сильно, оскільки саме 24 лютого зранку ми прийняли рішення виїхати з Києва до епіцентру найжахливіших подій, до заміського будинку неподалік Бучі, Макарова та Бородянки. Ми знаходилися 8 днів у самому пеклі цього трикутника. Після цього вже все інше було нестрашним. Коли ми на 9-ий день змогли повернутися до Києва, нам все здалося насправді спокійним і щасливим раєм. А саме в ці 8 днів надзвичайного страху та дійсного розуміння, що кожна хвилина коштує не лише твого життя, а й твоїх близьких, допомагала лише думка про те, що ми робимо все можливе на той момент. І дійсно, дуже важливо у скрутний час намагатися кожну хвилину йти до своєї мети. Нашою метою тоді було повернення до Києва, і ми всією родиною працювали над цим, розробляючи план безпечного виїзду.

Хоча, звичайно, наслідки стресу змушують себе довго чекати, тому, звичайно, будь-який організм постраждає від тих обставин, які є зараз в нашій країні, де б ти не знаходився – в Харкові, Києві, Маріуполі, Львові чи Ужгороді. Після того як минула життєва небезпека, ви повинні намагатися подбати про свою нервову систему. Алгоритм такий: спочатку питання життя, мета – більш-менш безпечне місце, потім – першочергова допомога організму. Не нехтуйте цим! Заспокійливі обов'язково потрібні.


Мій внутрішній стан сьогодні це…

Біль.


Елена Вишнякова у проекті "Гучніше" / Стоп війна - Мир Україні


Найважливіше, що потрібно усвідомити всім людям без винятку…

Можливо, це не дуже оптимістично з мого боку, але для себе я зрозуміла, що безпечних місць немає. 24 лютого система міжнародних договорів та конвенцій показала те, що вона не працює і, на жаль, ми маємо бути готові фізично, морально, матеріально жити постійно в суспільстві, де все може повторитися знову.

Хоча я вірю в нашу країну та розумію, що наша країна зробить все, щоб з цього моменту ЗСУ та оборона країни була достатньо сильною… Ізраїль зміг і ми зможемо. Тому відтепер і назавжди ми маємо усвідомити: наше життя та життя нашої країни тільки в наших руках. Руках, які повинні її відбудувати; руках, які повинні дати їй надзвичайну безпеку; руках, які повинні розуміти, що країна починається саме з тебе!


Війна ще не закінчена, але я вже навчилася…

Мені вдалося навчитися дуже швидко адаптуватися до змін і перестати планувати щось довше, ніж на 12 годин. Планування на 2 місяці вперед та чіткий графік життя щохвилинно тепер зовсім не про мене.


Чому варто навчитися людству на українському прикладі зараз?

Мабуть, це питання для мене дуже сильно перегукується з попереднім питанням №4. Тому так, звичайно, на прикладі України багато країн зрозуміють це. І насамперед я дуже сподіваюсь, що вони зрозуміють, що жодна амбіція або нездоровий глузд не можуть в жодному разі вартувати людського життя.

Табу тем для мене сьогодні це ..

А які табу можуть бути? Зараз світ м’ясом навиворіт.


Елена Вишнякова у проекті "Гучніше" / Стоп війна - Мир Україні

Мій бізнес сьогодні…

Я дуже рада, що ми працюємо саме в медичній сфері. Ми адаптувалися до волонтерства, за рахунок медичної ліцензії знаходили життєво важливі ліки та відправляли по всій Україні. Зараз ми приєдналися до дуже важливого проекту «Без слідів війни». Ми лікуємо безкоштовно всіх, хто постраждав від війни, кому потрібне лікування шрамів, опіків та інших травм обличчя.


Мої особисті риси характеру, які мені допомагають у житті та бізнесі…

З війною я зрозуміла, що мій антистрес – це робота та хоч якісь справи. І це дуже вдале поєднання, ти просто не можеш сидіти без діла. Тим самим робиш два добрих діла одночасно – працюєш над розвитком бізнесу та не страждаєш від стресу та депресії.


Що потрібно зробити, щоб війни у ​​світі припинилися назавжди?

На сьогодні, на жаль, в мене немає відповіді на це питання. До влади повинні приходити правителі, які в першу чергу ставлять за найвище благо людське життя, на друге місце – процвітання своєї держави, а не свої амбіції.


Зараз найкращий час, щоб…

Зрозуміти, що ти живеш в нових світових реаліях, адаптуватися до цієї думки та розпочати думати за майбутнє своєї держави і чим саме ти можеш допомогти собі та своїй країні.Comments


РЕДАКЦИЯ

РЕКЛАМА

КОНТАКТЫ

© FPOST MAGAZINE 2015. Все права защищены.

FPOST в социальных сетях: 

  • Grey Facebook Icon
  • Grey YouTube Icon
  • Grey Pinterest Icon
  • Grey Instagram Icon

 *FPOST-ONLINE работает в тестовом режиме, приносим свои извинения за возможные технические заминки.

FPOST LOGO
bottom of page