top of page

НЕ МОЖЕ БУТИ ЖОДНОГО ВИПРАВДАННЯ ВІЙНІ


Елена Вишнякова у проекті "Гучніше" / Стоп війна - Мир Україні

Співачка, модель, інстаграм інфлюєнсер та підприємець - Саша Рей, приєдналася до медіа-проєкту "Гучніше" та поділилася своїми думками про найболючішу тему сьогодення - війну в Україні...


Якби я на 100% знала, що ранок 24 лютого 2022 року буде саме таким я б обов'язково зробила…

Попередила б усіх, кого можливо. Але знаю точно, що мало хто б все одно мені повірив – у наш час війна в центрі Європи, ще й з боку «братської країни», – це цілковитий абсурд.


Страх, хвилювання, розчарування… як боротися з цим?

Я давно живу не в Україні, але, як не дивно, перебуваючи далеко і в абсолютній безпеці, мене з початку війни як паралізувало. Вся моя сім'я, всі хто мені дорогий – все там... Я не могла ні спати, ні займатися чимось взагалі, ні думати більше ні про що, нервово перевіряла новини 24/7 і писала близьким, щоб переконатися, що з ними все гаразд. У мене виникло сильне почуття провини через те, що я перебуваю в безпеці і в хороших умовах. Я не знала, як боротися з усіма цими почуттями, тому що вони наздогнали мене вперше. Все, що я робила, щоб було якось морально легше – не виходила в люди протягом місяця (мені не хотілося, щоб мене всі розпитували навколо, як там і що, та й місцеве соціальне життя мене дуже дратувало) і тільки бачилася з подругами з України, щоб поговорити та підтримати один одного. Ну і спорт – він відволікає від негативних думок.


Мій внутрішній стан сьогодні це…

Розгубленість.


Елена Вишнякова у проекті "Гучніше" / Стоп війна - Мир Україні


Найважливіше, що потрібно усвідомити всім людям без винятку…

Немає і не може бути жодного виправдання війні.


Війна ще не закінчена, але я вже навчилася…

Цінувати кожен прожитий день, як ніколи раніше.


Чому варто навчитися людству на українському прикладі зараз?

Патріотизму, згуртованості та мужності.

Табу тем для мене сьогодні це ..

Не те щоб для мене є певні табу, але люди, які знають мою точку зору (як і всіх українців у принципі), зрозуміли, що краще при мені не обговорювати жодні теми, які виправдовують російських громадян.


Елена Вишнякова у проекті "Гучніше" / Стоп війна - Мир Україні

Мій бізнес сьогодні…

Я на місяць випала із соціального життя, скасувала поїздки та заходи та кілька проектів, тому що вважала це було б дуже недоречно, та й мій внутрішній стан мені не дозволяв якийсь час продовжувати займатися тим, чим я займалася. У цей місяць мій інстаграм перетворився на портал новин, я вважала це своїм обов'язком – поширити інформацію про те, що відбувається у нас в країні і, оскільки я вже 10 років живу за кордоном, активна аудиторія у мене теж переважно іноземна. Щоправда, тут, в ОАЕ, цензура дуже строга, і мені не раз писали, що я ризикую натрапити на серйозні проблеми, навіть просто публікуючи у себе в стороні фонди зі збору фінансової допомоги для українців.


Мої особисті риси характеру, які мені допомагають у житті та бізнесі…

Позитив і віра в краще, не дивлячись ні на що.


Що потрібно зробити, щоб війни у ​​світі припинилися назавжди?

Хотілося б, щоб була відповідь на це питання, але ж світ улаштований так, що там, де існує добро – існує і зло, де існує біле – існує і чорне, де можливе життя – там можлива і смерть, де можливий світ – можлива і війна…


Зараз найкращий час, щоб…

Переосмислити своє життя, пріоритети та цінності.Comments


РЕДАКЦИЯ

РЕКЛАМА

КОНТАКТЫ

© FPOST MAGAZINE 2015. Все права защищены.

FPOST в социальных сетях: 

  • Grey Facebook Icon
  • Grey YouTube Icon
  • Grey Pinterest Icon
  • Grey Instagram Icon

 *FPOST-ONLINE работает в тестовом режиме, приносим свои извинения за возможные технические заминки.

FPOST LOGO
bottom of page