top of page

Нікіта Добринін запускає бренд біодобавок на основі грибів

З приходом тренду slow life люди більше фокусуються на своєму ментальному та фізичному здоров’ї, піклуються про себе та потребують кардинально нових звичок. Телеведучий Нікіта Добринін вже багато років розповідає у своєму інста-блозі про здорове харчування та тренування, піднімає питання — як екологічно та ефективно допомогати своєму тілу відновлюватись, протистояти стресам та розповсюдженим вірусним хворобам. .Саме тому його власний бренд M-health нагадує, що в центрі уваги має бути саме здоров’я. Вивчаючи тему біологічно активних добавок (БАДів), спираючись на дослідження профільних груп вчених з США та Канади, Нікіта Добринін запустив лінію препаратів, які проходять увесь цикл виробництва в Україні та мають екологічну упаковку. Попередні тестування компонентів довели оздоровчу ефективність грибів та міцелію  — тож саме ця сировина стала основою для БАДів. Сировина є веганською та відповідає міжнародним стандартам ISO і HACCP.


Наразі в базовій лінійці M-health доступні три засоби, що вже зарекомендували себе на ринку та мають схвальні відгуки. Їх можна придбати на офіційному сайтіЇжовик Гребінчастий опора для ментального здоров’я, що дає необхідний імпульс для відновлення нейронних зв’язків мозку. Засіб стимулює покращення пам’яті та якості когнітивних функцій, підвищує стресостійкість. Цей комплекс полегшує прояви депресії та ефективно нейтралізує її негативні наслідки.


Кордицепс справжня скарбниця енергії та витривалості. Зміцнюючи імунітет, він стає надійним союзником серцево-судинної системи. Його антиоксидантні та протизапальні властивості надають йому статус не тільки засобу покращення самопочуття, а й важливого елемента для підтримки щоденного здоров'я. 


Трутовик Різнокольоровий як щит для вашого здоров’я. Це імуномодулянт, що має противірусну та антибактеріальну силу. Засіб покращує роботу ШКТ та печінки, а також діє як онкопротекток, запобігаючи утворенню пухлин та запальних процесів.


Ми обрали діючою речовиною гриби — і це не є випадквість. Окрім багаторічних акредитованих досліджень, що довели ефективність грибів та міцелію, вони можуть рости тут, в Україні, — розповідає про ідею створення БАДів M-health Нікіта Добринін. — За рахунок використання наших внутрішніх ресурсів для вирощування, ми створюємо продукт, який є не тільки оздоровлюючим, але й важливим внеском у благополуччя нації. Я вважаю, що піклуватися про ментальне і фізичне здоров'я зараз – це не просто якісь швидкоплинні тренди. Це є стратегічний крок уперед у будівництві власного успішного майбутнього

БАДи M-health впевнено направлені за ключовими запитами здоров’я сьогодні — підтримка ментальної рівноваги, захист імунітету та джерело енергії. Більш детально виробник розповідає на офіційному сайті.Comments


РЕДАКЦИЯ

РЕКЛАМА

КОНТАКТЫ

© FPOST MAGAZINE 2015. Все права защищены.

FPOST в социальных сетях: 

  • Grey Facebook Icon
  • Grey YouTube Icon
  • Grey Pinterest Icon
  • Grey Instagram Icon

 *FPOST-ONLINE работает в тестовом режиме, приносим свои извинения за возможные технические заминки.

FPOST LOGO
bottom of page