top of page

НОВЕ ЗНАЧЕННЯ ЧОРНОЇ СУКНІ: Тутус Курніаті в Каннах
75-й кінофестиваль в Каннах по традиції висвітлює не лише мистецтво кіно та розкішні вбрання зірок. Як глобальний майданчик подія використовується для висловлення соціально значущих тем. Найгарячіша сьогодні — це війна в Україні. Вбрання зірок на червоній доріжці, промови зі сцени, дописи в соціальних мережах — підтримка українського народу у всіх на вустах. Зал стоячи аплодував Зеленському, що виступив з промовою перед гостями кінофестивалю.


Гості, що не виголошували промов, подумки також підтримують Україну. Наприклад, Тутус Курніаті — бізнес леді та инфлюенсер з багатотисячною аудиторією. Тутус родом из Індонезії та вже багато років мешкає в Дубаї. Вона відкрила популярний концепт стор Tutus Kurniati в розкішному Nakheel Mall та успішно вдягає не тільки дубайських красунь а і зірок.Tutus Kurniati
Tutus Kurniati у сукні Gemy Maalouf


На червоній доріжці в Каннах Тутус Курніаті з’явилась двічі. Перший вихід був у чорній сукні від GEMY MAALOUF з пишною квіткою на ліфі а другий у роскішній сукні бренду LE999. Тутус обрала чорний колір в знак жалоби через війни в світі — Росія та Україна, Палестина та Ізраїль. Неочевидний, але символічний вибір.


“Я молюся, щоб війна закінчилася. Це світова трагедія. Але навіть у такі темні часи, важливо помічати красу і доброту в світі і вірити в людей”.Tutus Kurniati
Tutus Kurniati у сукні LE999


Тутус переконана, що модна індустрія має колосальний вплив на людей. Як людина моди, вона використовує доступні можливості — свою аудиторію, дружбу з брендами та дизайнерами, з клієнтами всього світу, закликаючи їх до миру."Посилаю любов і мир усьому світові"
Tutus Kurniati у сукні LE999
Tutus Kurniati у сукні LE999

Commenti


РЕДАКЦИЯ

РЕКЛАМА

КОНТАКТЫ

© FPOST MAGAZINE 2015. Все права защищены.

FPOST в социальных сетях: 

  • Grey Facebook Icon
  • Grey YouTube Icon
  • Grey Pinterest Icon
  • Grey Instagram Icon

 *FPOST-ONLINE работает в тестовом режиме, приносим свои извинения за возможные технические заминки.

FPOST LOGO
bottom of page