top of page

NUMÉRO UN - так звучить розкіш

NUMÉRO UN від ARNO MAISON – це подорож у світ чуттєвості та вишуканості, де кожна крапелька парфуму стає нотою в мелодії витонченості.


ARNO MAISON

Верхні ноти, як бризки мандаринового світла, переплітаються з вишуканою трояндовою розквіткою, роблячи перший акорд аромату як відображення найкращих моментів ранку.


Серце парфуму відкривається, як глибока історія кохання, де солодкі ноти червоних фруктів та персика переплітаються з жасминовим пристрастю, а сандаловий акорд додає тепла та екзотичності. Насиченість амбри та пачулі в серці аромату – це заклик до відчуття емоцій та загадковості.

ARNO MAISON

Заключний акорд, змішаний із ванілью та білим мускусом, залишає після себе слід неповторної аурою. Це не просто аромат – це віддзеркалення власного стилю, елегантності та розкіші. NUMÉRO UN – це аромат для тих, хто цінує красу у кожному акорді, прагне створювати моменти і запам'ятовується в серці, як мелодія, що вражає своєю гармонією та вишуканістю.
Аромат NUMÉRO UN можна використовувати на одязі, текстильних аксесуарах та предметах домашнього декору, таких як гардини, килими, м'які меблі, подушки тощо. Також його можна розпилювати на текстильні вироби в салоні автомобіля, даруючи кожному моменту витончений шарм.

Завдяки вищому стандарту якості всіх складових, цей аромат відзначається максимальною стійкістю. Нехай ваш гардероб стане ареною для виразного та неповторного NUMÉRO UN.Comments


РЕДАКЦИЯ

РЕКЛАМА

КОНТАКТЫ

© FPOST MAGAZINE 2015. Все права защищены.

FPOST в социальных сетях: 

  • Grey Facebook Icon
  • Grey YouTube Icon
  • Grey Pinterest Icon
  • Grey Instagram Icon

 *FPOST-ONLINE работает в тестовом режиме, приносим свои извинения за возможные технические заминки.

FPOST LOGO
bottom of page