top of page

ONE BY ONE і альпіністка Ірина Галай беруть модну висоту.Бренд створив зимову капсулу для підкорення будь-яких вершин.


В умовах обстрілів, блекаутів і повної дестабілізації бренд ONE BY ONE випускає спеціальну зимову капсулу з Іриною Галай, першою українкою, яка підкорила Еверест.


До колекції увійшов унікальний пуховик зі старовинним орнаментом родом з Мукачево, термобілизна, в’язаний светр з принтом українських гір, зимові дуті штани та теплі аксесуари.


Go Up! — Мотивує нас головний слоган колекції.

Цю історію ONE BY ONE пише про підкорення власних вершин, які кожен ставить собі в залежності від життєвих обставин. Емоційні гойдалки, сили на нові звершення кожного дня, подолання перешкод, і віра в досягнення. Від маленьких кроків кожен день до великих стрибків до перемоги.Лімітована зимова капсула ідеально підходить для складних погодних умов і відпочинку у горах, які є в наших мріях і бажаннях. А якщо говорити побутовою мовою, то просто для комфортного життя в умовах нашої суворої зими.


Створена у воєнні часи в рідній країні, колекція делікатно акцентує тему спадщини та поваги до власного роду, традицій і сім’ї. Теплі та комфортні елементи активного одягу однаково гріють тіло і серце. Візерунок, що з’являється на речах колекції – не випадковий. Він створений за мотивами вишитих сорочок Закарпаття, звідки родом Ірина Галай. Носити такі речі поза межами нашої країни – це честь та підтримка бренду України в світі.


Зйомка кампейну колекції без слів підтверджує, що це одяг для сміливих і сильних. Команда під керівництвом фотографа і арт-директора Дениса Манохи відправилася у засніжений ліс, щоб передати необхідний настрій та наживо протестувати капсулу. «Зйомка в снігопад на північ від Києва, при -2 °С, після наймасованішої ракетної атаки на Київщину і в повному блек-ауті? Чому б ні? Погнали!» - ділиться враженнями Ірина Галай.Усі речі з колекції пройшли краш-тест «українська зима», а отже тепер будуть зігрівати наших незламних красунь українок.


Special winter edition «Go Up»

by Ірина Галай x One by One.

Підкорювати вершину - це твоя історія.


——————


Ірина Галай всесвітньо відома українська альпіністка родом із Мукачево, Закарпатської області. Рекордсменка України, перша українка, що здійснила сходження на гори Еверест та К2.

ONE BY ONE український бренд жіночого одягу та взуття, заснований в 2015р. Виробництво повного циклу, невеликі партії запусків, щоб зберегти унікальність. ONE BY ONE – це щоденний розвиток fashion галузі в Україні, створення класного продукту made in Ukraine, щоб кожна наша жінка носила український одяг.
Comments


РЕДАКЦИЯ

РЕКЛАМА

КОНТАКТЫ

© FPOST MAGAZINE 2015. Все права защищены.

FPOST в социальных сетях: 

  • Grey Facebook Icon
  • Grey YouTube Icon
  • Grey Pinterest Icon
  • Grey Instagram Icon

 *FPOST-ONLINE работает в тестовом режиме, приносим свои извинения за возможные технические заминки.

FPOST LOGO
bottom of page