top of page

Патріотичні образи Sasha Ray на червоній доріжці у Каннах


Елена Вишнякова у проекті "Гучніше" / Стоп війна - Мир Україні

Найгламурніший кінофестиваль відбувається на півдні Франції, де найкращі вбрання демонструють селебріті всього світу. Поряд з Наомі Кемпбелл, Беллою Хадід та Карлою Бруні і наші українські зірки.Наприклад, fashion инфлюенсер та співачка Sasha Ray прикрасила Канни своєю партріотичною сукнею від українсьго бренду Milla.

Вбрання з самих рюшів зібрало комбо-кольори українського прапору. Дизайнерська сукня зшита спеціально для Sasha Ray в Україні та стала прикрасою на прем’єрі “Forever Young” Валерії Бруні-Тадескі.

Друга сукня, в якій Sasha Ray з’явилася на червоній доріжці від французького бренду Diamant Blanc couture продовжує жовто-блакитну ідею, але кольори більш пастельні. Для цього луку створили сукню з довгим шлейфом. Модель складається з багатослойних рюшів-плісе та блакитним поясом-стрічкою. Яскраві відтінки та символічність привертали увагу не випадково. Саша говорить про Україну навіть не промовляючи ані слова!
Sasha Ray вже багато років живе в Дубаї, але всім серцем підтримує Україну.

На Батьківщині залишились її родина та друзі. До війни Саша часто прилітала у Київ, щоб обійняти близьких. Зараз вона допомагає українському народу у боротьбі за свободу та незалежність.


Від початку війни перебуваючи в Дубаї Sasha Ray пригортала увагу світового суспільства до подій в Україні та закликала допомогти гуманітарні організації, світових лідерів та інфлюенсерів. Як усвідомлена українка, блогер з багатомільйонною аудиторією Sasha Ray співпрацювала з українськими гуманітарними фондами, долучилися до благодійного збору коштів для ВСУ та закликала своїх фоловерів приєднатися.


Отримавши запрошення у Канни, Sasha Ray побачила в цьому ще одну можливість підтримати Україну в її боротьбі проти російської агресії. Адже така подія як кінофестиваль у Каннах пригортає увагу всесвіту саме до червоної доріжці, а вбрання гостей обговорюються в деталях ще багато часу після завершення івенту.


Comentarios


РЕДАКЦИЯ

РЕКЛАМА

КОНТАКТЫ

© FPOST MAGAZINE 2015. Все права защищены.

FPOST в социальных сетях: 

  • Grey Facebook Icon
  • Grey YouTube Icon
  • Grey Pinterest Icon
  • Grey Instagram Icon

 *FPOST-ONLINE работает в тестовом режиме, приносим свои извинения за возможные технические заминки.

FPOST LOGO
bottom of page