top of page

Патріотичний дроп від українського бренду ARTICHOKE


«Наші добрі почуття до рідної України не мають меж ... ми бажаємо нашій рідній землі миру та любові. Саме так ми назвали нашу капсульну колекцію футболок - “PEACE and LOVE” ми вважаємо що саме ці два слова є найцінійшими для нашого народу сьогодні. Мир - бо без нього немає життя ... а Любов - бо то є основа життя .... тому ми молимося про “PEACE and LOVE” а все інше ми, Українці, з Божою допомогою зробимо самі, завдяки нашій працьовитості, сміливості та відважності 💛💙»

В колекцію увійшли різнокольорові футболки асиметричного крою, з подовженими рукавами.

Акцент вироба декорування французькою тканиною Frotté (махрова тканина) та вишивка біля серця!Вишивка:

Колосок зерна - символ краси життя, щасливого добробуту, тілесного і духовного багатства. Їх на вишивці 5, що означає - прагнення абсолютного відчуття свободи, тому що для багатьох саме цифра 5 це число свободи, змін, трансформації та розвитку.

Сині стрічки у поєднанні з жовтими колосками утворюють найулюбленіше «жовто - блакитне» поєднання, як символ тепла, променів сонця, символ захисту й надії... неба, вічністі, постійності та вірністі!

Та врешті вишиті білими літерами слова «PEACE and LOVE” як найбажаніше бажання для всіх Українців, для всіх хто любить Україну, для всіх хто має честь називатися Людьми.
Новий дроп від ARTICHOKE (АРТІШОК) вже представлений у Київському ЦУМі.Comments


РЕДАКЦИЯ

РЕКЛАМА

КОНТАКТЫ

© FPOST MAGAZINE 2015. Все права защищены.

FPOST в социальных сетях: 

  • Grey Facebook Icon
  • Grey YouTube Icon
  • Grey Pinterest Icon
  • Grey Instagram Icon

 *FPOST-ONLINE работает в тестовом режиме, приносим свои извинения за возможные технические заминки.

FPOST LOGO
bottom of page