top of page

Перший веганський готель у КраковіЧи не плануєте провести декілька днів у Кракові як еко-свідома людина? Забронюйте номер у веганському готелі “Плантонія” у Кракові. Стильний веганський інтер’єр створила Краківська студія Krea.tina, для якої справжнім викликом було відібрати матеріали, що мають відповідати веганській концепції.

Історичний будинок на 24 квартири – це серйозний масштаб. Переобладнаний простір пропонує компактні студії та повноцінні сімейні номери. В кожному є кухня. Звичного готельного сервісу немає, а це означає раціоналізацю витрат. Гість готелю розглядається як мешканець будинку. Тимчасовий, але екологічно відповідальний. Для готування використовують продукти з місцевого ринку або готельної продуктової лавки, загальна бібліотека у лоббі та веганська пекарня пропонують загостювати довше ніж на вікенд.


Гостей долучають до раціонального використання ресурсів Землі: сортування сміття, прання в обладнаному приміщенні еко-засобами. Простір для відпочинку — підземна соляна печера з особливим мікрокліматом, побудована із соляних панелей із соляної шахти в Кладові.

Kommentare


РЕДАКЦИЯ

РЕКЛАМА

КОНТАКТЫ

© FPOST MAGAZINE 2015. Все права защищены.

FPOST в социальных сетях: 

  • Grey Facebook Icon
  • Grey YouTube Icon
  • Grey Pinterest Icon
  • Grey Instagram Icon

 *FPOST-ONLINE работает в тестовом режиме, приносим свои извинения за возможные технические заминки.

FPOST LOGO
bottom of page