top of page

РОЗМОВА З ЕКСПЕРТОМ: головне — турбота про себе

Краса будується з любові і щоденної роботи над собою. Не лише салонні процедури мають значення, але вони можуть пришвидшити результат і покращити настрій. Але як при цьому зберегти здоров’я? Ми зустрілися з Артемом Цвілюком майстром ручних і апаратних технік, естетистом, реабілітологом, масажистом, автором власних техник корекції ліній тіла. Артем має медичну освіту та вже більше 10 років турбується про красу і здоров’я тіла своїх клієнтів. Як естетист з досвідом 10+ років , чи маєте свої хелсі-лайфхаки чи професійні рекомендації для наших читачів? 

Все залежить від нашого настрою, самопочуття і бажання. Не буду говорити про банальні речі на кшталт здорового сну, правильного харчування та гарних емоцій. Зроблю акцент на основному, що впливає на збереження здоровʼя та естетики тіла — додати у життя щоденну турботу про себе. Це відноситься і до фізичних навантажень, і до підтримки загального здоров’я тіла та до роботи над якістю нашої шкіри.Що важливо для того, щоб отримати тіло мрії? Можливо є доглядові процедури недооцінені у сучасному суспільстві? 

Немає недооцінених, насправді. Кожен обирає те, що йому підходить. Є тільки наші ліньки та небажання слідкувати рекомендаціям лікарів.

 

Важливо дослухатися до фахівця,  якого ви обрали, і найголовніше — довіряти йому. Рекомендації для домашнього або професійного догляду, які пропонує ваш естетист допоможуть отримати омріяний результат швидше і зберегти його довше.

 

Так, ми можемо багато чого робити у клініці, але ви ходите до фахівця 2-3 рази на тиждень, а доглядати за своєю шкірою потрібно постійно, кожного дня — як вранці, так і ввечері. Які нові технології або методи бьюті-індустрії ви б рекомендували додати у регулярний догляд?

Своє життя я присвятив реабілітації та естетичній косметології тіла. Зараз працюю майстром ручних і апаратних технік в провідній клініці естетичної медицини MVAesthetics. У нас представлено ряд новітніх апаратів для корекції ліній та якості тіла. Я працюю безпосередньо з ними і можу сказати, що вони діють ефективно. Ви будете відчувати і бачити результати.


  • Апарат для зниження ваги та покращення тонусу шкіри Icoone laser med. До речі,це єдиний апарат, який рекомендується для відновлення шкіри вагітним, післяпологовим дівчатам, а також всім ДО та після якихось хірургічних втручань.


  • Vip Line діє як альтернатива фізичним навантаженням.  У випадку, якщо у вас немає часу на спортзал чи просто вам не можна його відвідувати, цей апарат розроблений саме для роботи з тими зонами, які не вдається якісно опрацювати у залі. Простими словами, це стимуляція ваших м’язів, але більш цілеспрямовано, дієвіше і, однозначно, швидше: 20 хвилин дії Vip Line впливають на тіло як 2 години інтенсивної фізичної роботи в залі. 


  • Endosphere, про яку ви точно щось чули або знаєте. Неймовірні результати при боротьбі із целюлітом та якістю шкіри.


  • Гідропроцедури — гідрованна, SPA-процедури, які спрямованіі як на схуднення, так і на релакс, тонізацію та ліфтинг шкіри, ін’єкційні препарати для зменшення жирового прошарку.


  • RF-ліфтинг як провідна методика для покращення стану шкіри або для зменшення небажаних  сантиметрів.
Догляд за собою, за здоров’ям шкіри та тіла впливають на можливість розслабитися і знизити тривожність?

З певністю можу сказати, що всі SPA процедури діють як антистрес. Окрім процедур, які ми робимо, для покращення свого зовнішнього вигляду треба давати собі можливість відпочити: прийти на масаж, зробити релаксуюче обгортання. Наприклад La Sultan de Saba — обожнюю їхні засоби. 


Доречі, це також доречно для чоловіків.  Можливо, інколи, їм навіть більше потрібен догляд, аніж жінкам, оскільки вони про це забувають і це у нашому суспільстві, на жаль, все ще не є нормою. Нормою доглядати за собою, незважаючи на стать. Бути здоровим, бути задоволеним своїм відображенням у дзеркалі. Щоб це відображення вас тішило, а не відрізнялось від того, якими ви себе відчуваєте та бачите в голові.


Чи може прийти клієнт за рекомендацією, наприклад, подруги і сказати: “Я хочу так само”? Чи методи і продукти підходять для всіх? Або як підібрати процедури?

Виключно індивідуально!  Ми робимо всі заміри, збираємо анамнез, тобто всю інформацію про гостя. Це його звички, принципи харчування, обставини, за яких стався набір ваги або її різке зниження. На основі зібраної інформації проводимо аналіз та індивідуально підбираємо не тільки програми, а також самі процедури адаптуємо до бажаного результату.


Ринок наповнений дуже сумнівними і навіть шкідливими продуктами та процедурами. Як обрати для себе ефективні і безпечні методи?

Я не буду піднімати тему Оземпіка або подібних препаратів, всяких пігулок для миттєвого результату, але точно скажу, що не буває швидкого схуднення без втрати здоров’я. Тому я рекомендую робити все поступово і комплексно. Для результату важливо працювати як на зменшення або збільшення маси, так і працювати з якістю шкіри, приймати ПРАВИЛЬНІ, індивідуально підібрані сапліменти. Наприклад, дуже задоволений результатами від бренду Yotsuba.
Які основні помилки людей у догляді за собою ви бачите? 

Я не втомлююсь повторювати — це відсутність реакцій на «перші дзвіночки» організму, а також недотримання вказівок лікаря. Помилкою буде беззаперечно довіряти рекомендаціям користувачів та спеціалістів з соцмереж, всіляким онлайн-експертам. Вони не бачать вашої шкіри і часто, на жаль, не мають відповідних знань і досвіду. У більшості випадків — це просто розрекламована НЕДІЄВА продукція або процедура, яку просто піарять. Добре, якщо просто недієва, а не небезпечна. Завжди пам’ятайте, що реклама — це всього лиш реклама, а не інструкція до дій. Шукайте інформацію, отримуйте якісну консультацію у професіонала та дотримуйтесь його рекомендацій.


Як зрозуміти, що час звернутися до спеціаліста вашого напрямку? Які ці “перші дзвіночки”? 

Фізичне здоров’я залежить не тільки від правильного харчування і регулярного спорту. Не менш важливим є психічне здоров’я, здорова самооцінка і здоровий спосіб життя. Окрім цих аспектів, це також можуть бути емоційні та психологічні сигнали тіла — “зверни на мене увагу!”. Організм таким чином дає вам підказку, що є потреба звернутися по допомогу. 


З чого почати турботу про тіло і своє самопочуття? 

Наше тіло — храм. Ми маємо піклуватися про нього, щоб бути здоровими і добре себе почувати. Основна частина людей рідко піклується про здорове харчування і спосіб життя, але при цьому їх дуже турбує, як вилікуватися від різних хвороб, схуднути, повернути натуральний колір шкіри і відчути легкість у тілі.


Додайте у своє життя активнійсть - фізичні навантаження в залі, пробіжки на світанку або заході сонця у Ботанічному Саду, ігрові види спорту такі як паддл-теніс, прогулянки у лісі з перепадами висот, танці, пілатес, барре...

Дотримуйтесь принципів здорового харчування та не зловживайте простими вуглеводами та алкоголем.

Трішки можна, але у всьому потрібен баланс.


Треба любити себе, турбуватися про себе, прибрати весь негатив, який на вас впливає та багато посміхатися, бо попереду нас чекає багато чого цікавого та захоплюючого. 


Саме таку атмосферу ми створюємо для кожного нашого гостя. MVAesthetics — це місце сили, куди ви приходите, щоб опинитися подалі від міського шуму та метушні. Буду радий вас бачити в клініці MVAesthetics. Залюбки допоможу підібрати індивідуальну програму догляду. Бережіть себе і більше посміхайтеся.


Фото: Agapov & Arno

Comments


Commenting has been turned off.

РЕДАКЦИЯ

РЕКЛАМА

КОНТАКТЫ

© FPOST MAGAZINE 2015. Все права защищены.

FPOST в социальных сетях: 

  • Grey Facebook Icon
  • Grey YouTube Icon
  • Grey Pinterest Icon
  • Grey Instagram Icon

 *FPOST-ONLINE работает в тестовом режиме, приносим свои извинения за возможные технические заминки.

FPOST LOGO
bottom of page