top of page

RUSLAN BAGINSKIY ВИПУСТИВ ПАТРІОТИЧНІ БЕЙСБОЛКИ НА ПІДТРИМКУ ЗСУ


Бренд VIKA ADAMSKAYA випустив патріотичну капсулу BORN IN UKRAINE

Український бренд RUSLAN BAGINSKIY, який створює дизайнерські головні убори та аксесуари, запустив у продаж патріотичні бейсболки з вишитим вручну синьо-жовтим прапором. Ціна однієї кепки – 190$.

Весь прибуток буде перерахований в благодійний фонд на підтримку української армії.
Бренд VIKA ADAMSKAYA випустив патріотичну капсулу BORN IN UKRAINE


Руслан Багінський, дизайнер відомого бренду, запустив проект, який має на меті підтримати Україну. Він розробив дизайн двох кепок у блакитному та жовтому кольорах. У офіційному акаунті в Instagram бренд закликає купити кепку, щоб підтримати Україну, національні кольори якої стали «символом свободи, мужності, хоробрості та рішучості».

Бренд наголошує, що всі кепки виготовляються на виробництві в Україні, а синьо-жовтий прапор на кожному головному уборі вишитий українськими майстринями вручну.


«Мода має силу об’єднувати людей і дає змогу демонструвати свою позицію без слів, — говорить Руслан Багінський. — Будьте мужніми, як Україна. Купуючи бейсболку, ви вболіваєте за Україну».


Всі зароблені фінанси від продажу патріотичних головних уборів будуть переховані у благодійний фонд Сергія Притули, якого Руслан Багінський знає особисто. Фонд займається закупівлею найнеобхідніших речей для українських захисників.


«Купуючи ці бейсболки, ви не лише виражаєте солідарність, а й допомагаєте повернути мирне небо в Україну. Те блакитне небо, яке зображене на прапорі» — такий посил ви можете прочитати на офіційному сайті бренду.Commenti


РЕДАКЦИЯ

РЕКЛАМА

КОНТАКТЫ

© FPOST MAGAZINE 2015. Все права защищены.

FPOST в социальных сетях: 

  • Grey Facebook Icon
  • Grey YouTube Icon
  • Grey Pinterest Icon
  • Grey Instagram Icon

 *FPOST-ONLINE работает в тестовом режиме, приносим свои извинения за возможные технические заминки.

FPOST LOGO
bottom of page