top of page

SCENTED MEMENTOS: НОВА КОЛЕКЦІЯ JO MALONE LONDON

Jo Malone London анонсує нову колекцію Scented Mementos, натхненну чарівним відчуттям відкриття, грайливою еклектикою та загадковими історіями, які зберігають старовинні речі.Креативний директор Jo Malone London Селін Ру виросла, подорожуючи з батьками містами Франції та відвідуючи різні «блошині»ринки та антикварні магазини. Лише в дорослому віці вона усвідомила, що часті поїздки розвинули в неї смак, познайомили з історією мистецтва і дизайну та привили інтерес до пошуку скарбів у місцях, де вони можуть залишатися недооціненими.


Сьогодні багато молодих ентузіастів дизайну також відкривають для себе це захоплення, відвідуючи численні прилавки Нью-Йорка, Лондона або долини Луари. Нова колекція Jo Malone London, Scented Mementos, відображає це чарівне відчуття відкриття, грайливу еклектику та загадкові історії старовинних речей.


Колекція складається з чотирьох ароматів, створених відомими парфумерами Яном Васньє, Анн Фліпо та Мари Саламань, які вже неодноразово працювали з Селін Ру і теж добре знають те блаженне відчуття, коли знаходиш в антикварному магазині щось особливе.Komentarze


РЕДАКЦИЯ

РЕКЛАМА

КОНТАКТЫ

© FPOST MAGAZINE 2015. Все права защищены.

FPOST в социальных сетях: 

  • Grey Facebook Icon
  • Grey YouTube Icon
  • Grey Pinterest Icon
  • Grey Instagram Icon

 *FPOST-ONLINE работает в тестовом режиме, приносим свои извинения за возможные технические заминки.

FPOST LOGO
bottom of page