top of page

SUMMER STYLE BY GIVENCHY: КОЛЕКЦІЯ PLAGE

Givenchy представив пляжну колекцію Plage, натхненну морською спадщиною Юбера де Живанші та його маєтком на Сен-Жан-Кап-Ферра.

Clos Fiorentina, придбаний Юбером де Живанші у 1985 році, є одним із найстаріших маєтків на Рив'єрі. Сади в італійському стилі, з апельсиновими та лимонними деревами, з видом на Середземне море, стали втіленням французького стилю dolce vita. Вони надихали Юбера де Живанші на створення літньої моди і продовжують надихати бренд і сьогодні, особливо колекцію Plage.


Капсульна колекція це - французький льон, лимонний принт та морські смужки.Сумки Voyou і G-Tote виконані з рафії. Для денного гардероба пропонуються легкі кафтани, купальні костюми, двобортні жакети, блузки та танк-топи, штани на гудзиках та літні спідниці в аква-зеленому, кораловому, бежевому та леопардовому кольорах. Вечірній одяг акцентується на вишуканості, атласі та прозорості.


Чоловіча мода включає лляні штани та сорочки з лимонним принтом з льону, японського сирсакера або органічного шовку. Кольори: сонячний червоний, свіжий морський, піщано-бежевий та екрю. Особливий мотив "Le Clos52" на футболці в честь маєтку Живанші та року відкриття його модного дому.Commenti


РЕДАКЦИЯ

РЕКЛАМА

КОНТАКТЫ

© FPOST MAGAZINE 2015. Все права защищены.

FPOST в социальных сетях: 

  • Grey Facebook Icon
  • Grey YouTube Icon
  • Grey Pinterest Icon
  • Grey Instagram Icon

 *FPOST-ONLINE работает в тестовом режиме, приносим свои извинения за возможные технические заминки.

FPOST LOGO
bottom of page