top of page

ТРИ БЕЗКОШТОВНІ ФІТНЕС-ДОДАТКИ ДЛЯ УКРАЇНЦІВ


Бренд VIKA ADAMSKAYA випустив патріотичну капсулу BORN IN UKRAINE

Під час війни ми маємо ще пильніше піклуватися про базові речі: харчування, сон, здоров’я. Якщо ви у безпеці та маєте змогу, займайтеся спортом для гарного самопочуття та догляду за своїм тілом. Ми обрали зручні та багатофункціональні додатки, які можна безкоштовно завантажити для Android та iOS.Безкоштовний фітнес-додаток з повноцінною програмою тренувань як в залі, так і вдома. Опціонально можна обрати свій рівень складності, скласти план тренувань, програму навантажень та відстежувати свій прогрес.

Nike Training Club запропонує відео з вправами, навіть якщо ви маєте лише 15 хвилин. Додаток включає декілька напрямків тренувань: йога, стретчінг, силові вправи та кардіо. Для повноцінного піклування про здоров’я можна отримати рекомендації щодо здорового харчування, режиму сну та мотивації від експертів Nike Training Club.Для найхардкорніших фанатів кросфіту, які не мають часу на довгі тренування, є додаток Seven. Високоінтенсивні вправи за 7 хвилин за принципом “нема болю — нема результату”. Коло із 10 вправ за принципом “табата” — 30 секунд вправа і 10 секунд відпочинок. Додаток має інструкцію до кожної вправи. Вони напрямлені на пропрацювання всіх груп м’язів і включають планки, стрибки, присідання, віджимання, вправи на прес тощо.

За 7 хвилин ви отримаєте повноцінне тренування та ефективно використаєте час. Розробники додали систему мотивації — якщо ви пропускаєте три тренування, прогрес обнуляється та ви починаєте спочатку. Додаток пропонує декілька рівнів складності та програми тренувань згідно вашої фітнес-мети.

Додаток входить у топ-рейтинг Apple та є безкоштовним для українців під час воєнного стану. Повноцінний інтерактивний фітнес-консультант у вашому смартфоні. Український хелсі-додаток BetterMe пропонує індивідуальні програми тренувань за такими напрямками: фітнес, танці, бокс, пілатес, вправи для вагітних, літніх людей, тренування для людей у колісному візку тощо. В партнерстві з Міністерством Охорони Здоров’я BetterMe створили розділ з веселими руханками для дошкільнят та дітей старшого віку. Кожен обере щось для себе!


Крім того, BetterMe надає персональну програму харчування і навчає на курсі з основ нутріціології. Дібетики I і ІІ типів мають змогу обрати окремий план харчування.

Нагадуємо, що регулярні вправи допомагають нормалізувати психологічний стан та покращують самопочуття. Піклуйтеся про своє тіло — і воно буде піклуватися про вас!Comentários


РЕДАКЦИЯ

РЕКЛАМА

КОНТАКТЫ

© FPOST MAGAZINE 2015. Все права защищены.

FPOST в социальных сетях: 

  • Grey Facebook Icon
  • Grey YouTube Icon
  • Grey Pinterest Icon
  • Grey Instagram Icon

 *FPOST-ONLINE работает в тестовом режиме, приносим свои извинения за возможные технические заминки.

FPOST LOGO
bottom of page