top of page

T.Mosca відкрив перший флагманський магазин в Києві

Soft-opening відкриття у близькому колі друзів відбулося на цих вихідних
Для популярного українського бренду T.Mosca - це перше відкриття у подібному форматі, адже раніше марка була представлена у магазинах партнерів, та власному камерному шоу-румі на вулиці Басейній у Києві.


«Для нас це обміркований крок на зустріч нашим клієнтам, які є нашим головним натхненням та рушійною силою бізнесу. Зараз головне – зручність та доступність форматів, у яких представлений бренд. Ми хочемо бути у гардеробі кожної українки, і зробити шопінг максимально практичним для усіх без виключення. Ми хочемо дарувати тепло та надихатися вами» , - розповіли власниці бренду Оксана Шаповалова та Катерина Квіт.


Магазин у ТЦ "River Mall" побудований відповідно до сучасних тенденцій дизайну просторів, із відповідним освітленням, стильним дизайном, зональним розміщенням – усе для більш комфортних покупок. Привітати дівчат завітали: Саша Червоненко, Анна Гусева, Марія Кауфман, Анаіт Адамян, Дмитро Глущак та інші.---


T.MOSCA – це бренд, народжений у 2014 році у Києві, що переосмислює саму сутність в’язаних речей. Спеціалізуючись на використанні матеріалів найвищої якості, таких як бавовна, вовна та мохер, ми пропонуємо повсякденні речей, що схожі на витвір мистецтва. Зосереджуючись на жіночих силуетах із несподіваними сексуальними вирізами, ми створюємо непідвладний часу дизайн. Наша мета полягає в тому, щоб клієнти відчували себе гармонійно незалежно від нагоди чи погоди. Светр із відкритою спиною та сукня з вирізами на талії – це стиль бренду, який з’являється в кожній колекції у нових відтінках.

Comments


РЕДАКЦИЯ

РЕКЛАМА

КОНТАКТЫ

© FPOST MAGAZINE 2015. Все права защищены.

FPOST в социальных сетях: 

  • Grey Facebook Icon
  • Grey YouTube Icon
  • Grey Pinterest Icon
  • Grey Instagram Icon

 *FPOST-ONLINE работает в тестовом режиме, приносим свои извинения за возможные технические заминки.

FPOST LOGO
bottom of page