top of page

ЖИТТЯ – ЦЕ РУХ, ВЕСЬ ЧАС ТРЕБА ЗМІНЮВАТИСЬ І БОРОТИСЯ


Елена Вишнякова у проекті "Гучніше" / Стоп війна - Мир Україні

Дизайнер та засновниця бренду "Vika Adamskaya"- Віка Адамська, приєдналася до медіа-проєкту "Гучніше" та поділилася своїми думками про найболючішу тему сьогодення - війну в Україні...


Якби я на 100% знала, що ранок 24 лютого 2022 року буде саме таким я б обов'язково зробила…

Перше, що я зробила б – це, звичайно, попередила всіх своїх близьких, друзів, команду, максимальну кількість людей, щоб вони переїхали в безпечне місце. Особливо тих, хто досі лишається в окупованих містах. Ну і звичайно ж, я перебралася б зі своєю сім'єю кудись, де мої діти б не прокинулися від звуків цих жахливих вибухів, як це в результаті вийшло. Захопила б із собою улюблені іграшки дітей, з якими вони хочуть засипати та прокидатися далеко від дому.


Страх, хвилювання, розчарування… як боротися з цим?

Мій рецепт, який допомагає справлятися з цими емоційними гойдалками – це мої діти, час, присвячений їм. Ну і звичайно ж – робота, вона витягує на 1000% з песимістичного стану, ти поринаєш у всі ці процеси. Слава Богу, у нас виходить працювати, не дивлячись на складність ситуації, є бажаючі придбати наш одяг. За час війни ми отримали тисячі відгуків від клієнтів, які переживали ці два місяці у наших костюмах. І це не може не гріти душу, адже наша робота цінується людьми та дає свої плоди. Ми змогли бути корисними у сьогоднішніх реаліях, коли люди сиділи у підвалах, але їм було тепло, комфортно та затишно завдяки костюмам Vika Adamskaya. І багато хто хоче радувати себе і зараз, купуючи одяг із нової патріотичної колекції, тим самим підтримуючи нас, команду, волонтерську організацію, якій ми перераховуємо гроші. Загалом, це надає сил, надихає та відволікає від реалій.


Мій внутрішній стан сьогодні це…

Тут одним словом не опишеш. Спочатку був стан шоку, жаху, нерозуміння, яке змінилося з часом, і ввімкнувся інстинкт самозбереження. Життя – це рух, весь час треба змінюватись і боротися. Тому зараз увімкнувся такий собі режим «треба щось робити». Але якщо одним словом – стан болю, що відбувається навколо. Але ти намагаєшся його притупити своїми діями, роботою.Елена Вишнякова у проекті "Гучніше" / Стоп війна - Мир Україні


Найважливіше, що потрібно усвідомити всім людям без винятку…

Необхідність жити у мирі. Жодні конфлікти не варті жодного людського життя. У нас було мирне та спокійне життя, все було добре. Зараз треба показати всім, що нам треба максимально згуртуватися для перемоги, а надалі зберігати світ, пронісши ці цінності крізь роки, передаючи їх нашим дітям з покоління у покоління.


Війна ще не закінчена, але я вже навчилася…

Цінувати те, що маю, легко розлучатися із матеріальними благами (коли довелося покинути свої будинки). Зрозуміла, що це не найважливіше, набагато вагоміше бути поряд зі своїми близькими, хоч і дуже хочеться додому. Та й навчилася виживати.


Чому варто навчитися людству на українському прикладі зараз?

----

Табу тем для мене сьогодні це ..

Табуйованих тем на сьогоднішній день для мене немає.


Елена Вишнякова у проекті "Гучніше" / Стоп війна - Мир Україні

Мій бізнес сьогодні…

Наш бізнес залишився без головного двигуна – виробництва. Дякувати Богу, були контакти з колишніми підрядниками, завдяки чому зуміли рухатися далі. Оскільки Харків заблокований, магазин розбомбили вщент, зазнали великих втрат, туди доступу у нас не було. Залишився невеликий склад у Дніпрі. Добре, що повністю зупиняти бізнес не довелося, закривалися тільки на якийсь час. Адаптувалися працювати на відстані: розробка дизайну – з цим проблем не виникає, але реалізація та виробництво дистанційно даються складніше. Деякі з наших співробітників знаходяться не просто у різних містах, а й у різних країнах. У багатьох не було комп'ютерів з базами даних, тому спочатку шляхом зідзвонів і листування починали роботу. Згодом з'явилася можливість вивезти робочі комп'ютери з Харкова. Для мене в новинку запуск виробництва на аутсорсі – це виявилося дуже складно, проблемно, але сподіваємось, що налагодимо цей процес.


Мої особисті риси характеру, які мені допомагають у житті та бізнесі…

Мабуть, моя працездатність. Я трудоголік до мозку кісток. Це дуже допомагає, тому що я дуже люблю те, що роблю. Я двигун по життю, що мене й рятує від туги та нудьги.


Що потрібно зробити, щоб війни у ​​світі припинилися назавжди?

Важко сказати, що треба зробити для цього. Ніхто не міг повірити, що це можливо в наш час. Хочеться вірити, що любов і добро все переможе.


Зараз найкращий час, щоб…

Жити, не відкладати життя на потім, жити у любові, не дозволяти ненависті переповнювати себе.
Comments


РЕДАКЦИЯ

РЕКЛАМА

КОНТАКТЫ

© FPOST MAGAZINE 2015. Все права защищены.

FPOST в социальных сетях: 

  • Grey Facebook Icon
  • Grey YouTube Icon
  • Grey Pinterest Icon
  • Grey Instagram Icon

 *FPOST-ONLINE работает в тестовом режиме, приносим свои извинения за возможные технические заминки.

FPOST LOGO
bottom of page