top of page

VICTORIA BELEY | Дотик Елегантності та Пристрасті


VICTORIA BELEY - український бренд жіночого одягу, створений Вікторією Белей у 2016 році.


VICTORIA BELEY - це втілення кохання до жіночості і вираз істинної любові жінки до самої себе. Цей бренд із багаторічною історією прагне відкрити перед нами всю красу жіночих образів, зберігаючи водночас неперевершену елегантність та загадковість.
У світі VICTORIA BELEY ви знайдете обов'язковий елемент гардеробу кожної стильної жінки - чорний колір. Він є символом вишуканості, завжди актуальним і завжди надзвичайно таємничим. Чорний - перший колір Всесвіту, і саме він становить основу для всіх лінійок одягу від бренду VICTORIA BELEY.

Кожен образ, створений цим брендом, ніби чарівно витончений великими майстрами, які розуміють, що жіночі форми - це справжня скарбниця елегантності та сексуальності. Тут ніколи не залишається місця для банальності, адже VICTORIA BELEY надає можливість кожній жінці відчути себе справжньою королевою, обвінчаною власною красою.
За кожним стильним виробом VICTORIA BELEY стоїть не лише мода, а справжнє відчуття себе унікальною, впевненою і сексуальною жінкою. Тут кожна деталь має своє значення, а кожна колекція - це яскравий витвір мистецтва, який відображає внутрішню сутність кожної жінки.

Колекція fw 23/24 це про витонченість, спокусу та магічну красу жінки.Comments


РЕДАКЦИЯ

РЕКЛАМА

КОНТАКТЫ

© FPOST MAGAZINE 2015. Все права защищены.

FPOST в социальных сетях: 

  • Grey Facebook Icon
  • Grey YouTube Icon
  • Grey Pinterest Icon
  • Grey Instagram Icon

 *FPOST-ONLINE работает в тестовом режиме, приносим свои извинения за возможные технические заминки.

FPOST LOGO
bottom of page