top of page

Я КОРІННА УКРАЇНКА. НЕЗЛАМНІСТЬ ТА ВПЕРТІСТЬ ЧІТКО ВИКАРБУВАЛИСЬ НА ЖИТТЄВОМУ ШЛЯХУ…


Елена Вишнякова у проекті "Гучніше" / Стоп війна - Мир Україні

Бізнеследі, засновниця групи компаній "RIO DESIGN" та агенції по роботі з нерухомістю повного циклу "Luxoria space" а також Head of Product Team "Saga Development" - Вікторія Запара, приєдналася до медіа-проєкту "Гучніше" та поділилася своїми думками про найболючішу тему сьогодення - війну в Україні...


Якби я на 100% знала, що ранок 24 лютого 2022 року буде саме таким я б обов'язково зробила…

Якби я на 100% знала, що ранок 24-го буде саме таким, я б провела його так само. Ранкові новини, кава, відкритий макбук з планом на день і безліч дзвінків. Ми не можемо змінити того, що прямо від нас не залежить, але здатні з ясним розумом прийняти ситуацію та діяти зважено, як у бізнесі, так і в особистих питаннях.


Страх, хвилювання, розчарування… як боротися з цим?

Важливо вивчити свою реакцію на емоції страху та хвилювання та знайти метод, що тебе заспокоює. Для мене це відповіді на питання.Я прямо ставлю собі питання та даю на нього відповідь. При цьому, як не дивно, завжди доходжу до адекватного сприйняття ситуації. З відчаєм складніше. Крім питань, потрібно додати мотиваційні теми, плани на найближче майбутнє – прості візуалізації (звичайно ж, в позитивному світлі). Після трансформувати їх попунктно в дії з прив'язкою до дат, які вже спонукатимуть до системного виконання задач.


Мій внутрішній стан сьогодні це…

Баланс.

Елена Вишнякова у проекті "Гучніше" / Стоп війна - Мир Україні


Найважливіше, що потрібно усвідомити всім людям без винятку…

Найцінніше, що в принципі можна мати – це життя. Сьогоднішні новини нам показують тисячі зламаних доль, забраних життів… І перебуваючи в цьому інформаційному потоці, переоцінюєш абсолютно все, що мав до сьогодні.


Війна ще не закінчена, але я вже навчилася…

Виділяти великі перемоги з маленьких поразок.


Чому варто навчитися людству на українському прикладі зараз?

Українці – дуже волелюбна та демократична нація. Озираючись навколо, постійно маю на думці, що ми, як ніхто,є людьми Світу. До цього історичного етапу в рамках своєї держави ми будували,розвивали, вкладали в свої землі. На сьогодні безліч країнхочуть бути причетними до відновлення та розвитку України в цей час та після війни. Чому так? Ми показали кращі свої якості, яких бракує багатьом народам: єдність, волю, незламність духу.

Табу тем для мене сьогодні це ..

На сьогодні я не маю обмеження в темах розмови в будь-якому колі. Мої думки та твердження стали ще відвертіші та гостріші, поняття – стійкішими. Це не час для замовчування або подання інформації через призму окулярів, навпаки, це час для прямих відповідей на конкретні запитання.


Елена Вишнякова у проекті "Гучніше" / Стоп війна - Мир Україні

Мій бізнес сьогодні…

На сьогодні бізнес працює в умовах воєнного стану. Ми адаптувались до роботи в екстремальних умовах ще під час карантину, коли перевели частину команди на дистанційну роботу, звузили коло топменеджерів та перевели управління на автоматичні CRM-системи. При цьому, перебуваючи в будь-якому часовому поясі, маємо можливість виконувати задачі та бачити результат, як всередині кожного проєкту, так і глобально в компаніях. Звичайно, обсяг роботи та напрямки дещо інші, в пріоритеті – зберегти команду та надати робочі місця, щоб стабільно підтримувати справу та сплачувати податки. Тому на сьогодні безперебійно аналізуємо ситуацію на ринку України (потребу у наших послугах) та намагаємось розвивати бізнес на європейському ринку для відновлення можливості фінансування заробітних фондів та інших прямих затрат в Україні. Ключовим інструментом є маркетинг – ми значно підсилили всі кампанії та команди.


Мої особисті риси характеру, які мені допомагають у житті та бізнесі…

Я корінна українка. Незламність та впертість чітко викарбувались на життєвому шляху. Так, я здобула дві вищих освіти, самостійно започаткувала три окремих бізнеси. Не можу назвати свою історію просто щасливим випадком, це дуже багато роботи над собою, незліченна кількість падінь та підйомів, але я завжди знаю, що знайду сили, щоб далі йти вперед.


Що потрібно зробити, щоб війни у ​​світі припинилися назавжди?

Потрібно прийняти той факт, що Світ – це окремі країни зі своєю історією, народами, економікою та менталітетом, які потрібно поважати та підтримувати. Назавжди забути, що силою можна загарбувати, розв'язувати конфліктні питання або просто встановлювати свої «порядки». Нарешті затямити, що люди віддають тисячі життів за зруйновані території, які вже важко назвати містами чи селами. Ми живемо на одній планеті та окремими шляхами йдемо насправді до однієї мети – життя в розвинутій країні світу, де немає місця насиллю чи агресії, де є можливості до безпечного екологічного зростання в рамках своєї держави та інших дружніх держав.


Зараз найкращий час…

Для трансформації: свідомості, бізнесу, життєвих цінностей та планів. Навіть для плану дня, в якому тепер є стійкий пункт «новини – допомога – результати дня». Коли війна закінчиться нашою перемогою, звісно ж, я думаю, більшість людей будуть жити в цьому ж ритмі: допомагати,єднати, сприяти розвитку. Тільки тоді це буде системою постійного накопичення, а не діями, спрямованими на виживання.


Comentários


РЕДАКЦИЯ

РЕКЛАМА

КОНТАКТЫ

© FPOST MAGAZINE 2015. Все права защищены.

FPOST в социальных сетях: 

  • Grey Facebook Icon
  • Grey YouTube Icon
  • Grey Pinterest Icon
  • Grey Instagram Icon

 *FPOST-ONLINE работает в тестовом режиме, приносим свои извинения за возможные технические заминки.

FPOST LOGO
bottom of page