top of page

ЗАЛИШАЙТЕСЯ ЛЮДЬМИ ДО ОСТАННЬОГО


Елена Вишнякова у проекті "Гучніше" / Стоп війна - Мир Україні

Володарка звання "Художник року", Королева віденського балу, володарка премії "Жінка Третього Тисячоліття", засновниця екофестивалю "Earthmate" художниця-імпресіоніст Лана Кауфман, приєдналася до медіа-проєкту "Гучніше" та поділилася своїми думками про найболючішу тему сьогодення - війну в Україні...Якби я на 100% знала, що ранок 24 лютого 2022 року буде саме таким я б обов'язково зробила…

Я відчувала, що насувається війна. Це немов було у повітрі. Але я і припустити не могла, що на нас чекає геноцид. Якби я мала таку можливість, повідомила б усім українським жінкам з дітьми та допомагала б з евакуацією.

Ми проводили зимові канікули у Флориді. Напередодні, 24 лютого мій старший син Герман відповив мене від запланованої поїздки до Києва, попросив почекати. Я дякую собі за цей вибір, адже мої діти не чули страшних звуків сирен, пострілів та вибухів, не тікали під кулями в бомбосховища, не мерзли та не голодували, не відчували страху та болю.


Страх, хвилювання, розчарування… як боротися з цим?

Моє життя зупинилося з новинами про війну 24 лютого. Я, як людина, що живе серцем, відчула біль, зраду, розчарування та страх смерті. Вони є досі в моєму серці. Коли діти обіймають мене, приходить усвідомлення, що я не можу бути слабкою — зараз важливо підтримувати себе та свою сім'ю, батьків, рідних, друзів і всіх, до кого зможу донести підтримку, сіючи любов в цей страшний час.

Всі мої рідні не могли вибратися з дому в Харкові на початку війни, бо їх бомбили цілодобово. Серцем і подумки я була з ними, хоч нас розділяють тисячі кілометрів. Я дуже вдячна моєму чоловікові за підтримку і за те, що більшість важливих клопотів він взяв на себе. Важко переживати все це.

Допомогли щоденні мітинги. На них збиралися сотні українців із розбитими серцями, молитвами та вірою у мир. Допомогла активна допомога Україні – ми з чоловіком віддали свої бізнес-приміщення для притулку людям, активно допомагаємо з гуманітарною допомогою, залучаючи американців із великим серцем.


Мій внутрішній стан сьогодні це…

Любов.


Елена Вишнякова у проекті "Гучніше" / Стоп війна - Мир Україні


Найважливіше, що потрібно усвідомити всім людям без винятку…

Життя – це зараз! Люди, залишайтеся людьми насамперед і завжди. Моє

усвідомлення під час війни, що за кожним у світі полює смерть. І людська реакція – шукати безпечне місце — і це нормально. Але якщо хтось із вас сподівається знайти безпеку десь на нашій планеті — це ілюзія.


Війна ще не закінчена, але я вже навчилася…

Молитися. Жити тут і зараз.


Чому варто навчитися людству на українському прикладі зараз?

Всі люди світу, залишайтеся людьми до останнього. Танцюйте свій танець життя хоробро, усвідомлено, з серцем, що сповнено любов'ю.

Табу тем для мене сьогодні це ..

Немає.


Елена Вишнякова у проекті "Гучніше" / Стоп війна - Мир Україні

Мій бізнес сьогодні…

Сьогодні наш бізнес в Україні не приносить нам прибутку. Все, що працює, забезпечує життя нашим працівникам та їхнім сім'ям.


Мої особисті риси характеру, які мені допомагають у житті та бізнесі…

Жити крізь призму любові. Ненависть спустошує, а любов наповнює життям і надією.


Що потрібно зробити, щоб війни у ​​світі припинилися назавжди?

Навчитися любити. Ви коли-небудь замислювалися, чому хлопчики грають у війну з дитинства, а дівчатка – у дочки-матері? Я думаю, що жінки, які люблять, матері своїх дітей, ніколи віддадуть своїх дітей на війну. Ми, жінки, хочемо миру, краси, любові та радісного сміху наших дітей.


Зараз найкращий час, щоб…

Жити прямо зараз, усвідомлювати себе у Всесвіті. Ми навчаємося жити у новому для нас світі, згуртовуємось та допомагаємо тим, хто цього найбільше потребує. Важливо проявляти себе зараз. Хтось волонтерством, хтось благодійністю, хтось через творчість та любов. Всі мої емоції та мою підтримку Україні я вкладаю у свої роботи, які будуть представлені на венеціанському бієнале у липні цього року. Це Exhibition Venice 2022.

Моя виставка має красномовну назву “Home”. Запрошую відвідати. Все буде Україна!


Commentaires


РЕДАКЦИЯ

РЕКЛАМА

КОНТАКТЫ

© FPOST MAGAZINE 2015. Все права защищены.

FPOST в социальных сетях: 

  • Grey Facebook Icon
  • Grey YouTube Icon
  • Grey Pinterest Icon
  • Grey Instagram Icon

 *FPOST-ONLINE работает в тестовом режиме, приносим свои извинения за возможные технические заминки.

FPOST LOGO
bottom of page