top of page

ЖИТИ ЗА ПРИНЦИПОМ: ЧОМУ «ТАК»?


Елена Вишнякова у проекті "Гучніше" / Стоп війна - Мир Україні

Бізнеследі, філантроп, засновниця мережі магазинів аксесуарів та сонцезахисних окулярів «LuckyLOOK» - Тетяна Туча, приєдналася до медіа-проєкту "Гучніше" та поділилася своїми думками про найболючішу тему сьогодення - війну в Україні...


Якби я на 100% знала, що ранок 24 лютого 2022 року буде саме таким я б обов'язково зробила…

В першу чергу, хочу сказати, що дуже співчуваю всім тим людям, які зіткнулися з втратою близьких, втратою даху над головою, людям, які пережили страшні ситуації в найгарячіших точках і проживають зараз. Мене дуже сильно вразили і торкнулися події, що відбулися вночі 24.02. Ми з сім'єю їхали з міста, як і багато інших, під обстрілами та чули вибухи, але це неможливо порівняти з тим болем втрати, які переживають багато інших українців.

Я б обов'язково приділила більше часу близьким. Підготувала б план дій «А», «Б» по роботі компанії. Поїхала б завчасно, тому що на руках 8-місячна донька, її безпека насамперед.Страх, хвилювання, розчарування… як боротися з цим?

Перше – це, звичайно ж, страх. Я не знала до 24-го, що у мене може бути панічна атака – це сильний кашель, аж до блювотного рефлексу, і сильна спрага. Ця фаза пройшла, коли ми від'їхали 500 км від Києва і не зустрічали військових машин, не чули пострілів. Ми всі живі люди, і потрібно дозволити собі боятися, хвилюватися та розчаровуватися, проживаючи ці почуття, не накопичуючи блоки в тілі. Важливо намагатися об'єктивно оцінити обстановку, наскільки це можливо, і залишити небезпечне місце – це допоможе подолати почуття страху на рівні самозбереження. Все щодо страху, виходячи з питань: Що ж буде? Як жити далі? А як же тепер планувати? Важливо подивитись навколо, подякувати Богу за життя та намагатися максимально зайнятися своєю реалізацією на тій території, де опинилися.

На своєму прикладі можу сказати, що дуже вірю, що думки матеріальні і що зараз як ніколи потрібно думати про те, чого хочемо, а не про те, чого не хочемо. Думка – це енергія, і чим частіше ми думаємо про позитивні сценарії розвитку нашого життя, тим більша ймовірність їх втілення.

Можу сказати, що приймаю те, що трапилося, як те, що вже сталося, і що всім нам потрібно думати, як можна вибудовувати свої життєві стратегії, виходячи з ситуації. Не буду говорити фразу: «Так як було – не буде». Скажу, що як буде – залежить тільки від нашого настрою та віри в себе, в ту справу, якою займається кожен, в країну, в людей. Можна нескінченно шукати причини, чому варто бути нещасним і чому «ні», але я рекомендую все-таки думати з точки, що я можу зробити, опинившись на своєму життєвому шляху, де я є, і чому «так». Тобто шукаємо не причини, шукаємо можливість.

Дуже багато разів за останні 20 років я проживала стресові стани в бізнесі: це і стрибки долара, і божевільна інфляція, і Майдан, і пандемія, в якій ледь все не втратила. Але щоразу я витягувала все на пошуку можливостей і на вірі у краще. І так траплялося. Але так, я не проживала війну та військові дії і не знаю, як жити в нових реаліях, але навіть при цьому я намагаюся застосувати свою стратегію, яка завжди рятувала.Мій внутрішній стан сьогодні це…

Подяка за можливість жити.


Елена Вишнякова у проекті "Гучніше" / Стоп війна - Мир Україні


Найважливіше, що потрібно усвідомити всім людям без винятку…

Те, що найважливіше – це життя, а все інше – це «додатки», які сама людина може «завантажити» у своє життя, виходячи зі своїх навичок, життєвого досвіду, бажання, розуміння. Не варто чекати, що хтось за когось щось зробить або хтось комусь, щось повинен. Зовсім ні. Кожна людина зараз як ніколи – це творець своєї долі. І людина або звинувачує обставини та всіх у світі – і це вже провал, або бере відповідальність за своє життя – і в цьому сила.


Війна ще не закінчена, але я вже навчилася…

Я навчилася радіти найпростішим речам, обходитися мінімумом одягу, косметики, ще більше цінувати теплі сімейні стосунки та рідних, і найважливіше – планувати короткостроково, і зовсім не засмучуватися, якщо щось не відповідає моїм очікуванням і не відбувається.


Чому варто навчитися людству на українському прикладі зараз?

Людству варто навчитися єдності, згуртованості та взаємопідтримки – тому, що зараз показав український народ усьому світу.

Табу тем для мене сьогодні це ..

Тем табу на сьогодні я не маю, я можу все обговорювати в міру доречності та етики.


Елена Вишнякова у проекті "Гучніше" / Стоп війна - Мир Україні

Мій бізнес сьогодні…

Мій бізнес зараз виглядає так: 6 бутиків у Києві закриті через воєнне становище в країні і небезпеку в Києві. Я не можу відновити роботу, не дивлячись на те, що деякі ТРЦ вже відкриті, тому що вважаю це небезпечним для своїх співробітників. Як тільки наша влада скаже, що в Києві безпечно, я планую робити рестарт бізнесу, відкривати магазини, і докладу максимум зусиль для того, щоб наші клієнти могли отримати першокласний сервіс з підбору сонцезахисних окулярів і головних уборів і прикрасили свій настрій і стиль. Нагадаю, наш бренд приносить удачу, і наша Місія – робити людей красивими, щасливими та стильними, збільшуючи цим рівень всесвітнього щастя! А це те, що так необхідно зараз кожному з нас – відчувати себе щасливим. І я з командою докладу максимум зусиль для того, щоб на фронті краси зробити світ кращим, красивішим і добрішим. З нового – це маленький магазин в Ужгороді, оскільки цю локацію обрала для проживання. Також ми на етапі запуску нового інтернет-магазину, більш модернізованого та з більш досконалим інтерфейсом. У зв'язку з цим очікуємо більше заявок та продажів.


Мої особисті риси характеру, які мені допомагають у житті та бізнесі…

Риси темпераменту. Чесність, щирість… Так само мені допомагає виходити зі всіх складних ситуацій мій позитивний настрій, вміння мислити критично, не розкисати, збиратися та відштовхнутися в тій точці, в якій я опинилася, створити план і діяти. Також я звикла завжди шукати можливість, а не причину! Жити за принципом: чому «так»?


Що потрібно зробити, щоб війни у ​​світі припинилися назавжди?

Що б війни припинилися, правителям потрібно відмовитися від загарбницьких амбіцій і позбутися всієї зброї.


Зараз найкращий час, щоб…

Зараз найкращий час для того, щоб замислитися, що життя занадто коротке для того, щоб робити те, що не подобається і боятися того, що не сталося і з великою ймовірністю не відбудеться. І, можливо, це найкращий час зробити те, що давно збиралися, прочитати книгу замість того, щоб скролити стрічку новин і впадати в чергову паніку, при цьому розуміючи, що ніяк не можете вплинути на ситуацію.Comments


РЕДАКЦИЯ

РЕКЛАМА

КОНТАКТЫ

© FPOST MAGAZINE 2015. Все права защищены.

FPOST в социальных сетях: 

  • Grey Facebook Icon
  • Grey YouTube Icon
  • Grey Pinterest Icon
  • Grey Instagram Icon

 *FPOST-ONLINE работает в тестовом режиме, приносим свои извинения за возможные технические заминки.

FPOST LOGO
bottom of page