top of page

ЛЮБИТИ ЖИТТЯ: Бренд LERA презентує літню колекцію

Валерія Коновалюк — українська дизайнерка та засновниця бренду LERA. Нова літня колекція бренду  АMA LA VITA (у перекладі з італійської — “любити життя”) побудована на контрастах. Красномовна назва стає маніфестом у час, коли найсильніші почуття рятують серця.
Українському бренду LERA вже більше 8 років. За цей час засновниця Валерія Коновалюк встигла випустити 8 колекцій жіночого одягу, а також запустити лінію аксесуарів з шовку. Основа філософії бренду — поєднання тендітної жіночності з силою та стійкістю. Це відображається у всьому: від вибору матеріалів та крою до естетики колекцій.


“Жіночність для мене — це про впевненість у собі, розуміння власної цінності та вміння підкреслювати свою красу.”, — розповідає Валерія Коновалюк.—  “Це про те, щоб нести себе з гідністю та пишністю, навіть у найскладніших обставинах.”
Нескореність обставинам, притаманна всім українцям, надає Валерії сил продовжити працювати над новими колекціями в умовах війни. Вона прагне не просто  створювати одяг, а й розповідати історії, ділитися своїми переживаннями та емоціями. Саме для того розробляються тканини з унікальними авторськими принтами. 


Виробництво знаходиться в Україні і впевнено розкроює, відшиває вишуканий одяг, не зважаючи на обстріли та відключення світла. Керувати процесами на відстані — означає збільшення часу на затвердження, значно більше клопоту з підрядниками.  Але це і значний ріст довіри до людей, блискуча взаємодія з командою і відчуття єдності.  

АMA LA VITA — літня колекція одягу та аксесуарів від бренду LERA, куди увійшли спідниці, блузи, сукні, куртки, а також лінія вишуканих аксесуарів — хустки, твілі, сумочки, резинки для волосся. Дизайнерка використала лаконічні лінії, роблячи ставку на трибалістичні мотиви, геометричні візерунки, високу якість тканин і пошиву. В колекції АMA LA VITA класичні деталі набувають нового звучання з використанням декоративних елементів та контрастів.


“Я не випадково обрала саме чорний і білий кольори. Зараз моє натхнення — українська жінка. Де б вона не перебувала, в її душі у єдиному пориві сплелися біль і стійкість, руйнівна сила війни й незгасиме прагнення до краси. Саме тут, у цій динамічній атмосфері контрастів, виникла ідея моєї колекції АMA LA VITA. Це заклик “Любити життя!”. Не зважаючи ні на що. Особливо зараз.”

Тканини преміум якості впевнено кажуть, що LERA — європейський бренд, який з гордістю носять жінки вулицями західних столиць. Український крій та пошив впевнено конкурує з більшістю досить відомих марок. Стилісти та баєри мультібрендових магазинів в Італії, Франції, Німеччині сприймають українське виробництво, як певний знак якості. 
“Колекція АMA LA VITA — є дуже важливою для мене. 

Так, нам доводиться долати виклики суворих реалій сьогодення. Вона чорно-біла. Я бачу в цьому символ вічного балансу добра і зла, світла і темряви. 

І впевнена, що світло і добро переможуть. Ми всі не маємо жодного сумніву.”
Передивитися докладніше колекцію одягу АMA LA VITA від українського бренду LERA та зробити замовлення можна в інстаграм @lera__brand


Comments


РЕДАКЦИЯ

РЕКЛАМА

КОНТАКТЫ

© FPOST MAGAZINE 2015. Все права защищены.

FPOST в социальных сетях: 

  • Grey Facebook Icon
  • Grey YouTube Icon
  • Grey Pinterest Icon
  • Grey Instagram Icon

 *FPOST-ONLINE работает в тестовом режиме, приносим свои извинения за возможные технические заминки.

FPOST LOGO
bottom of page